reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja nie miałam problemu z karmieniem (w sensie ilości) dlatego zawsze zastanawiało mnie stwierdzenie że jak dziecko poczuje że z butelki samo leci... mi z cyckow samo leciało. Musiałam Martynke odstawiac na chwilę bo nie nadążała łykać. Jak karmilyscie piersią to nie mialyscie tak?
A u nas w szpitalu było wtedy mleko Nan. I ja je używałam jak skończyłam kp
mi tak leciało właśnie ze młodą az zatykało później sie unormowało i karmiłam 2 lata, starszej tez tak leciało a mimo to darła sie, po 2 tyg zaczełam ją dokarmiac i zrezygnowała z cyca ale wtedy nie było tych smoczków co z nich się ciężko ciągnie, teraz są i można tym sie ratować by butli nie chciało ;)
 
reklama
Ja nie miałam problemu z karmieniem (w sensie ilości) dlatego zawsze zastanawiało mnie stwierdzenie że jak dziecko poczuje że z butelki samo leci... mi z cyckow samo leciało. Musiałam Martynke odstawiac na chwilę bo nie nadążała łykać. Jak karmilyscie piersią to nie mialyscie tak?
A u nas w szpitalu było wtedy mleko Nan. I ja je używałam jak skończyłam kp
dokładnie tak samo było u mnie, tak się lało ze młoda nie musiała ssać tylko łykać i z tym nie nadążała...
 
Nam też położna mówiła, że w pierwszych dobach dziecko ma żołądek malutki i wystarczy to co jest, nie trzeba dokarmiać. Tłumaczyła, że o laktację trzeba walczyć i, że czasem bywa ciężko. Radziła mleka nie kupować, bo jak jest to kusi by podać. Ja nie kupuję. W razie czego są apteki 24h ;)
U nas dokładnie tak samo mówiła:-)
 
A wracając jeszcze do tematu mleka, to byłam dziś o nie podpytać w aptece. Ogólnie babka mówiła że najchętniej wybierane są Bebilon i Nan, raczej odradzała Bebiko bo się pieni i jak dziecko ma kolki to wtedy to nie jest za dobre dla niego.
Ale ogólnie powiedziała mi żebym nic póki co nie kupowała tylko zobaczyła czym będzie karmione dziecko w szpitalu i wtedy żeby kupić takie samo mleko bo to najlepsze rozwiązanie. I tak też zrobię :)
 
Dziewczyny jakie kacie kocyki na lato? Bo ja mam ten minky ale napewno beda,dni ze bedzie za goraco. A czyms okryc trzeba przed wiatrem
 
ja też myślę jak bedzie bardzo ciepło okrywac tylko pieluszka;-)

Julita dzwoniłam odnośnie zamówionego wózka,tego co Ty i mi powiedzieli że jeszcze 2 tygodnie,czyli razem bedzie 8tyg czekania,strasznie długo!Ty masz już jakieś wieści?
 
reklama
ja też myślę jak bedzie bardzo ciepło okrywac tylko pieluszka;-)

Julita dzwoniłam odnośnie zamówionego wózka,tego co Ty i mi powiedzieli że jeszcze 2 tygodnie,czyli razem bedzie 8tyg czekania,strasznie długo!Ty masz już jakieś wieści?
NO właśnie mnie powiedzieli że max do 15 lipca może być czas oczekiwania wiec w sumie sie nie dziwie, później podobno firma idzie na urlop i reszta zamówień będzie po wakacjach.
A gdzie dzwoniłaś do siedziby czy do sklepu w którym zamawiałaś?
A ja jeszcze dopakowałam rożek i kocyk taki z dziurkami. najwyżej się nie przyda.
 
Do góry