reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Dziewczyny co kupujecie lub kupilyscie dla dzieciaków do spania mniejszego od łóżeczka żeby się w sypialni zmieściło? W sensie kołyska czy kosz Mojżesza czy może coś jeszcze innego ? Ja do tej pory myślalam żeby normalne łóżeczko na jakiś czas wstawić do sypialni ale kurcze zagraci sie całkiem i teraz pomyślałam o innym rozwiązaniu. Tylko nie wiem czy te używane jest sens bo pościel i materac to bym nowe chciała dla synka...hmm..i mam dylemat co wybrać :unsure:
 
reklama
Dziewczyny co kupujecie lub kupilyscie dla dzieciaków do spania mniejszego od łóżeczka żeby się w sypialni zmieściło? W sensie kołyska czy kosz Mojżesza czy może coś jeszcze innego ? Ja do tej pory myślalam żeby normalne łóżeczko na jakiś czas wstawić do sypialni ale kurcze zagraci sie całkiem i teraz pomyślałam o innym rozwiązaniu. Tylko nie wiem czy te używane jest sens bo pościel i materac to bym nowe chciała dla synka...hmm..i mam dylemat co wybrać :unsure:
my mamy normalne łóżeczko,wiec nie pomogę
 
Dżudka_88, ja mam kosz mojżesza, bo nic innego mi się w sypialni nie zmieści. Używany, ale jeszcze nie wiem czy będę materac wymieniać. Pościeli jeszcze nie mam.
 
Ja kupiłam do salonu kołyskę a do sypialni łóżeczko dostawne Klupś. Kołyskę chciałam używana ale za nowa zapłaciłam 350 zł z materacem a używane na olx były po 200-220 zł , materac musiałabym kupic nowy i wyszłoby niewiele taniej. Te używane kolysk były bezfirmowe a nowa jest jakiejs dobrej niemieckiej firmy i ma wszystkie atesty, na farby tez.
 
Ostatnia edycja:
Dżudka,z tego co dziewczyny piszą to całkiem fajnym rozwiązaniem do sypialni jest ten kosz mojżesza,pozatym możesz go przenieść gdzie tylko chcesz,czego nie zrobisz np.z dostawką do łóżka;-) albo wózek,ewentualnie sama gondola na początek;-)

pewnie już było;-)...jakie kupujecie czapeczki wiązane pod szyją czy nie?bo ja mam same niewiązane i nie wiem czy dokupić?
 
DSC_0115.JPG DSC_0117.JPG DSC_0120.JPG kupiony:) kolor jeansowy z ciemnoszarym;) nie wiem czy u Was tak go widać:)
 

Załączniki

  • DSC_0115.JPG
    DSC_0115.JPG
    540,6 KB · Wyświetleń: 137
  • DSC_0117.JPG
    DSC_0117.JPG
    601,4 KB · Wyświetleń: 131
  • DSC_0120.JPG
    DSC_0120.JPG
    543 KB · Wyświetleń: 152
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co kupujecie lub kupilyscie dla dzieciaków do spania mniejszego od łóżeczka żeby się w sypialni zmieściło? W sensie kołyska czy kosz Mojżesza czy może coś jeszcze innego ? Ja do tej pory myślalam żeby normalne łóżeczko na jakiś czas wstawić do sypialni ale kurcze zagraci sie całkiem i teraz pomyślałam o innym rozwiązaniu. Tylko nie wiem czy te używane jest sens bo pościel i materac to bym nowe chciała dla synka...hmm..i mam dylemat co wybrać :unsure:

Ja się zastanawiam nad chicco next2me , ma kółka z jednej strony więc mozna przewozic do innych pokoi, i opuszczany jeden bok, może służyc jako dostawka do duzego lozka rodzicow,

Kupilam extra sukienke do porodu, choć u mnie w szpitalu do porodu daja szpitalne ciuchy.
A sukienka bedzie mi sluzyc po porodzie ,
Link do: » O nas
 
Ja kupiłam do salonu kołyskę a do sypialni łóżeczko dostawne Klupś. Kołyskę chciałam używana ale za nowa zapłaciłam 350 zł z materacem a używane na olx były po 200-220 zł , materac musiałabym kupic nowy i wyszłoby niewiele taniej. Te używane kolysk były bezfirmowe a nowa jest jakiejs dobrej niemieckiej firmy i ma wszystkie atesty, na farby tez.

Myślę właśnie o kołysce albo koszu Mojżesza. A jaka kupiłaś???widziałam właśnie że nowe już z materacem za 300-350 się kupi to lepiej niż używana bo niewielka różnica. A kosz nowy tez z wyposażeniem za 400-450 a te używane tańsze niby...nie wiem co robić!
 
Myślę właśnie o kołysce albo koszu Mojżesza. A jaka kupiłaś???widziałam właśnie że nowe już z materacem za 300-350 się kupi to lepiej niż używana bo niewielka różnica. A kosz nowy tez z wyposażeniem za 400-450 a te używane tańsze niby...nie wiem co robić!
Ja kupiłam używany ale firmowy Mamas&Papas za 300 z przesyłką. To bardzo dobra firma i kosz porządny przyszedł jak nowy. Na allegro. Materac dokupie
 
reklama
Iwona35 śliczny wózek :)
Ja na tel widzę niebieski kolor :)


Dzudka ja mam kolyske zeby maly mogl spac w salonie ze mna na początku :) w sypialni kołyska sie nie zmieści, a w dzieciecym klime wlaczamy wiec odpada zeby dzieciaki w lato tam spaly, wiec maz z Maksiem u nas w sypialni a ja z Mateuszkiem w salonie :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry