reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja się zastanawiam nad chicco next2me , ma kółka z jednej strony więc mozna przewozic do innych pokoi, i opuszczany jeden bok, może służyc jako dostawka do duzego lozka rodzicow,

Kupilam extra sukienke do porodu, choć u mnie w szpitalu do porodu daja szpitalne ciuchy.
A sukienka bedzie mi sluzyc po porodzie ,
Link do: » O nas

Ja mam to chicco next2me i zapowiada sie genialnie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
mnie tez się one podobają ale wydaje mnie się że one długo nie posłużą..
moja córka miała ten z fp i ona bardzo długo go używała juz jako fotelik
A ten to chyba taki typowy dla niemowlaka bo wygląda jak kolebka ale nie widziałam go na żywo wiec nie wiem na 100%

Masz gdzieś zdjęcie? Ja myslałam o tym Tiny Love bo tam dziecko może normalnie spać na płasko, a nie we wszystkich jest taka opcja.
 
Masz gdzieś zdjęcie? Ja myslałam o tym Tiny Love bo tam dziecko może normalnie spać na płasko, a nie we wszystkich jest taka opcja.
Ja mam Leżaczek tiny love - jest super- najważniejsze dla mnie jest to ze rozkładany jest na płasko, a potem moze byc pollezaca i siedząca pozycja .ja nie położyłam bym na dłużej malutkiego dziecka w leżaczku który nie jest rozkładany na równo- chodzi o kręgosłup maluszka. Takze bardzo polecam leżaczek tiny love :-)
 
Ja mam Leżaczek tiny love - jest super- najważniejsze dla mnie jest to ze rozkładany jest na płasko, a potem moze byc pollezaca i siedząca pozycja .ja nie położyłam bym na dłużej malutkiego dziecka w leżaczku który nie jest rozkładany na równo- chodzi o kręgosłup maluszka. Takze bardzo polecam leżaczek tiny love :-)
wiec to takie a'la łóżeczko
 
Non stop nie ale nawet godzina dziennie to dla mnie dużo. I to w sumie takie ala lozeczko- dlatego tez kupiłam ten model. Będąc w pokoju dziennym położę synka w tym leżaczku.
 
Jak dziecko będzie spało to nie będzie problemu bo jest na płasko to tiny love, a wtedy ty mozesz robic co chcesz. Lezaczek mozna polozyc wszedzie gdzie ty bedziesz. A jak nie bedzie spalo podnosisz do pollezacej pozycji np. Mi wlasnie chodzi o cos takiego, zebym mogla je wszedzie przemieszczac, zeby lekkie bylo. Moses basket juz jest cięższe bo jest na stelażu.
 
reklama
Do góry