reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Jak dziecko będzie spało to nie będzie problemu bo jest na płasko to tiny love, a wtedy ty mozesz robic co chcesz. Lezaczek mozna polozyc wszedzie gdzie ty bedziesz. A jak nie bedzie spalo podnosisz do pollezacej pozycji np. Mi wlasnie chodzi o cos takiego, zebym mogla je wszedzie przemieszczac, zeby lekkie bylo. Moses basket juz jest cięższe bo jest na stelażu.
Nie musisz kosza przenosić ze stelażem. No chyba że masz zwierzęta w domu
A sterylizatora nie kupuję. Jak coś to wygotowuje ale zamierzam cyca długo dawać to ewentualnie tylko laktator
 
reklama
Ja kupiłam do salonu kołyskę a do sypialni łóżeczko dostawne Klupś. Kołyskę chciałam używana ale za nowa zapłaciłam 350 zł z materacem a używane na olx były po 200-220 zł , materac musiałabym kupic nowy i wyszłoby niewiele taniej. Te używane kolysk były bezfirmowe a nowa jest jakiejs dobrej niemieckiej firmy i ma wszystkie atesty, na farby tez.

Iwona ja też mam to łóżeczko. Tylko zastanawiam się nad tą częścią taką dodatkową co ma być tuż przy łóżku rodziców. Po co ona w ogóle jest? Nie wiem czy tego nie odmontuję. Materac kupiłam inny (bo ten oryginalny do łóżeczka Klupś jest piankowy i bardzo cieniutki), więc pokrywa mi tylko tą główną część łóżeczka a tej dodatkowej części nie.
 
hej dziewczyny, nie wiem czy juz padło takie pytanie, jakiego płynu do płukania dla niemowląt używacie/polecacie ? jestem rowno w 34tyg i stwierdziłam ze chyba trzeba zacząć prać po mału ubranka posciel itp itd :p
a dodam ze mam płyn do prania Lovela :)
 
hej dziewczyny, nie wiem czy juz padło takie pytanie, jakiego płynu do płukania dla niemowląt używacie/polecacie ? jestem rowno w 34tyg i stwierdziłam ze chyba trzeba zacząć prać po mału ubranka posciel itp itd [emoji14]
a dodam ze mam płyn do prania Lovela :)
Ja nie dodawałam.
 
Mówią, że im mniej chemii tym lepiej, ja mam płyn do prania Lovela i taki sam do płukania, kupiłam dla zapachu, bo Lovela pachnie malutko, ale jestem po pierwszym praniu pościeli i w sumie z tym płynem też nie wiele bardziej pachnie, taki delikatny zapach, po Dzidziusiu pachniało bardziej, ale szarzały ubranka.
 
hej dziewczyny, nie wiem czy juz padło takie pytanie, jakiego płynu do płukania dla niemowląt używacie/polecacie ? jestem rowno w 34tyg i stwierdziłam ze chyba trzeba zacząć prać po mału ubranka posciel itp itd :p
a dodam ze mam płyn do prania Lovela :)

Ja wlasnie dzisiaj zaczęłam pranie i używam tylko Loveli do prania juz do plukania nic :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja od wczoraj już piorę;-) super schnie,bo ładna pogoda;-) dzisiaj jeszcze jedna pralka i reszta jutro.
używam bobini do białego i loveli do kolorów tylko do prania,do płukania już nic nie dodaje;-)
 
reklama
Do góry