reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Dżudka_88 a zamówiłaś 2w1 czy 3w1?
Ja oglądałam na żywo i rzeczywiście różnią się te kolory,pozatym w internecie niektóre wzory pokazują tylko gondole a nie można popatrzeć jak wygląda zestawienie kolorów na spacerówce czy nosidełku.Te ciemno szare średnio mi się podobają,bardziej te jasne.Ten rainbow jest niestety ciemno szary,ale kolorki dodają im trochę wyrazu;-)


Jakie w ogóle kupujecie nosidełka?Chodzi mi o te z bazą isofix,kupujecie te co są w zestawie z wózkami 3w1 czy dokupujecie inne np.maxi cosi?

Asia ja kupiłam 2w1 bo jakoś nie ufam tym fotlikom z zestawu...tzn na pewno są bezpieczne itd bo by nie były w sprzedaży ale przeczytałam opinie o foteliki właśnie Adamex i nie było zbyt dobre. Więc zdecydowaliśmy na lepszy fotelik maxi cosi na razie bez bazy isofix bo to duży dodatkowy koszt i musimy przemyśleć czy dokupimy. Na internecie są opinie że foteliki bez bazy dobrze zamontowane też są bezpieczne ale wiadomo że z bazą lepiej się będą trzymać w aucie.

Co do koloru to właśnie taki ciemny szary był tym który najpierw zamówilam bo spodobały mi się te dodatki w groszki ale przespalam sie z tematem i zamieniliśmy na jasny☺od poczatku podobał mi się jasny tylko na końcu wybralam z innym dodatkiem materialu:rolleyes:
 
reklama
Dżudka_88 a zamówiłaś 2w1 czy 3w1?
Ja oglądałam na żywo i rzeczywiście różnią się te kolory,pozatym w internecie niektóre wzory pokazują tylko gondole a nie można popatrzeć jak wygląda zestawienie kolorów na spacerówce czy nosidełku.Te ciemno szare średnio mi się podobają,bardziej te jasne.Ten rainbow jest niestety ciemno szary,ale kolorki dodają im trochę wyrazu;-)


Jakie w ogóle kupujecie nosidełka?Chodzi mi o te z bazą isofix,kupujecie te co są w zestawie z wózkami 3w1 czy dokupujecie inne np.maxi cosi?
ja chce dokupić maxi cosi city
 
Kobity spojrzcie prosze na wasze foteliki samochodowe i powiedzcie mi czy ten pas co jest miedzy nogami maluszka jest wpiety tylko w stelaz czy tez przełożony jest pasem tym co naciagacie szelki...

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
my dokupilismy maxi cosi cabriofix. juz go widziałam bo miała babeczka identyczny na sklepie. mam nadzieje ze w tym tygodniu odbierzemy i wózek i fotelik bo jestem ciekawa ;)
 
reklama
Hej
Zastanawiam się nad wózkiem i wpadł mi w oko Coneco Primavera. problem w tym, że prawie nic na jego temat nie ma w internecie. Czy któraś z Was go ma/miała? Oczywiście Pan w sklepie wychwalał, ale wiadomo...
Link do: CONECO PRIMAVERA WÓZEK głęboko-spacerowy 2w1 - 1016.260 zł - Junior - wózki dziecięce - Junior - wózki dziecięce

No fajny wozeczek ale ja nie pomogę bo nawet nigdzie u mnie w hurtowniach takiego nie widziałam☺
Ale podoba mi się☺
 
Do góry