reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
wszystkie wozeczki super:)my tez niedluo zamawiamy juz wozek..w sklepie czeka sie 4 tygodnie wiec spoko :) a wy na jakim jestescie etapie..co macie czego wam brakuje?


Agnes ja mam kilka ciuszkow dla Małego no i wreszcie wózek. I to by było tyle ☺takze szału nie ma heh na dniach będę zamawiać mebelki bo też się czeka jakieś 5tyg a czasu coraz mniej...jak już zamówię to będę po kolei kupować pościel, materac, wanienkie no i myśleć nad remontem pokoiku bo trzeba pomalować jakaś tapetę położyć, kupic zasłony firanke i resztę wyposazenia do pokoju Małego. Tak więc czeka mnie dużo więc cieszę się że zaczęłam już od zakupu wózka i mam nadzieję że jakoś pójdzie z górki☺
 
wszystkie wozeczki super:)my tez niedluo zamawiamy juz wozek..w sklepie czeka sie 4 tygodnie wiec spoko :) a wy na jakim jestescie etapie..co macie czego wam brakuje?
Mi tak naprawdę to brakuje pampersow, zeby mi siostra paczke z polski przyslala z tym co zamawialam przez neta, poprac wszystko, wozek dzis chyba wysla wiec pod koniec tygodnia lub w przyszlym powinien byc, spakowac się i malego do szpitala i czekac[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam większość rzeczy jak ubranka, kocyki, wanienkę, termometr itp. Brakuje mi tylko kosmetyków, pampersow, łóżeczka, materaca i nic dla siebie nie mam.
Fotelik w weekend zakupiony. KIDDY biało czarny. Rama od wózka bedzie biała wiec wyglądać bedzie super :)
1461580180-pgsrge.jpeg
1461580190-fa5rmp.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tak naprawdę to brakuje pampersow, zeby mi siostra paczke z polski przyslala z tym co zamawialam przez neta, poprac wszystko, wozek dzis chyba wysla wiec pod koniec tygodnia lub w przyszlym powinien byc, spakowac się i malego do szpitala i czekac[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
wowwww to juz gotowa??????jejkuu ja jeszcze nie....i zaczynam wpadac w panike...
 
Ja oprócz ubranek, zamówionego wózka i fotelika nie mam nic. Od dzisiaj mam równe 3 miesiące do terminu porodu i wydaje mi sie ze to strasznie długo i nie muszę sie spieszyc, ale czy dobrze mi sie wydaje? [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
nie wiem szczerze mówiąc....ja mam zaledwie pare tyko ubranek lozeczko z calym wyposazeniem zamawiamy w maju wozeczke tez zamawiamy w maju.Kosmetyki chce kupic w czerwcu bo po co teraz skoro komody nie mamy jeszcze...nie ma gdzie tego pochowac...
 
fotelik zaku
Ja oprócz ubranek, zamówionego wózka i fotelika nie mam nic. Od dzisiaj mam równe 3 miesiące do terminu porodu i wydaje mi sie ze to strasznie długo i nie muszę sie spieszyc, ale czy dobrze mi sie wydaje? [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Pewnie, ze dobrze. Trzy miesiace to duzo czasu :). Kazda z nas kupuje w swoim tempie. Ja musialam miec wiekszosc rzeczy juz teraz bo za tydzien odbieramy klucze do nowego domu i bede miala na glowie remont i przeprowadzke. Wozek i nosidelko do samochodu kupilam w Polsce wiec musialam wczesniej aby kurier zdazyl przywiezc na adres mojej mamy w PL a pozniej zeby moja mama wyslala do mnie (co zajmuje duzo czasu). Gdyby nie to wszystko to pewnie dopiero jakos teraz zaczelabym sie orientowac co mam do kupienia wiec wcale sie nie stresuj :)
 
Dżudka_88 a zamówiłaś 2w1 czy 3w1?
Ja oglądałam na żywo i rzeczywiście różnią się te kolory,pozatym w internecie niektóre wzory pokazują tylko gondole a nie można popatrzeć jak wygląda zestawienie kolorów na spacerówce czy nosidełku.Te ciemno szare średnio mi się podobają,bardziej te jasne.Ten rainbow jest niestety ciemno szary,ale kolorki dodają im trochę wyrazu;-)


Jakie w ogóle kupujecie nosidełka?Chodzi mi o te z bazą isofix,kupujecie te co są w zestawie z wózkami 3w1 czy dokupujecie inne np.maxi cosi?

No my z musu musimy zamowic w sieci i w niektorych sklepach jest tak, ze w opcji 3 w 1, w zaleznosci od ceny, mozna wybrac marke fotelika :)
I nie musza byc z baza izo fix - generalnie doradzono nam, zeby wybrac fotelik lepszej marki, firmowy.
 
reklama
wszystkie wozeczki super:)my tez niedluo zamawiamy juz wozek..w sklepie czeka sie 4 tygodnie wiec spoko :) a wy na jakim jestescie etapie..co macie czego wam brakuje?

Agnes, nam brakuje wszystkiego z tych "duzych sprzetow" - ubranek mam juz duzo, kupilam tez laktator, inne drobiazgi, ale nie mamy wozka jeszcze, ani wanienki, czy fotelika. Mam nadzieje, ze zdaze :)
 
Do góry