reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Dzudka brawo :) ladny wozek i kolor :) choc ja fanem tych wozkow 2w1 w ogole nie jestem :)
A tak w ogole to nie ma kochana wozkow idealnych niestety... ten co ja kupilam dla mnie ma jeden minus ale znosny takze mam nadzieje ze i ja bede zadowolona ;)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś byliśmy na pchlim targu w przedszkolu, gdzie udało nam się upolować kilka fajnych ubranek w rozmiarach różnych (50-68) i dokupić to co nam brakowało najbardziej. Prawie nic nas to nie kosztowało, a ubranka w stanie rewelacyjnym, więc jestem mega zadowolona :-) :) Myślę, że już mamy wszystko co trzeba z ubranek na poczatek.
Będę musiała wszystko porządnie przeprać.
Teraz tylko żeby synek sie córeczką nie okazał.. :p

(Aparat mi przerobił czerwone ubranka na różowe)
 

Załączniki

  • img1.jpg
    img1.jpg
    135,1 KB · Wyświetleń: 119
  • img2.jpg
    img2.jpg
    121,9 KB · Wyświetleń: 128
  • img3.jpg
    img3.jpg
    124 KB · Wyświetleń: 134
  • img4.jpg
    img4.jpg
    119,1 KB · Wyświetleń: 142
  • img5.jpg
    img5.jpg
    126,6 KB · Wyświetleń: 135
  • img6.jpg
    img6.jpg
    137,4 KB · Wyświetleń: 141
  • img7.jpg
    img7.jpg
    124,8 KB · Wyświetleń: 146
Flammie super ciuszki :tak:

Ha, my wybieraliśmy między tym dokładnie modelem i kolorem, a szarym pajero i ostatecznie wygrał szary pajero ;)

O widzisz to mamy podobny gust hihihi a jaki kolor dokładnie kupiliscie pamiętasz numer?pytam z ciekawości bo my jeszcze 2 braliśmy pod uwagę ☺

My dziś zakupiliśmy Szumiacego Misia:biggrin2:
 
Dżudka, moja koleżanka ma taki!! Na żywo go widuję, jest bardzo ładny, ona go też chwali, super zakup!!
Flammie, ale świetne zakupy, dobry dzień!! :)
Iwona - swojego zdjęć nie mam, bo już złożony i wyniesiony, ale to Navington caravel bora bora, gondola. Musimy dokupić tylko torbę i ewentualnie parasolkę na słońce :) I rozglądać się za spacerówką, ale na to mamy czas :) I te duże, skrętne koła - rewelacja :)
http://kiev.etov.ua/product/498341-kolyaska-lyulkoy-navington.html
 
super;-) też go oglądałam,napewno kupuję adamexa tylko zastanawiam się ciągle nad modelem i kolorem,chciałam najpierw te szarości,ale teraz spodobała się mi barletta reinbow;-) i dalej się zastanawiam;-)

adamex-barletta-rainbow.jpg

Ten obecnie Ci się podoba??a widzialas na żywo ? Bo powiem Ci że niektóre kolry na zdjęciu odbiegają od tych na żywo. Ja najpierw wybralam taki w groszki ale na żywo okazał się duzo ciemniejszy i struktura materiału też inna była..a ten co mam kupiony to zobaczyłam na żywo i mi się spodobał a na zdjęciu może mniej ☺ heh
 
Dżudka_88 a zamówiłaś 2w1 czy 3w1?
Ja oglądałam na żywo i rzeczywiście różnią się te kolory,pozatym w internecie niektóre wzory pokazują tylko gondole a nie można popatrzeć jak wygląda zestawienie kolorów na spacerówce czy nosidełku.Te ciemno szare średnio mi się podobają,bardziej te jasne.Ten rainbow jest niestety ciemno szary,ale kolorki dodają im trochę wyrazu;-)


Jakie w ogóle kupujecie nosidełka?Chodzi mi o te z bazą isofix,kupujecie te co są w zestawie z wózkami 3w1 czy dokupujecie inne np.maxi cosi?
 
reklama
Do góry