reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Ja zamowilam ten kolor bo tylko ten widziałam na żywo i bardzo mi sie podobał :)
1461331528-0nsum1.jpeg

Kurczę mam nadzieje ze dostarcza na czas bo zamawiałam na początku kwietnia bo któraś napisała ze sie czeka 5 miesięcy :/ mam nadzieje ze zdążę odebrać przed narodzinami :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Ty będziesz miała chłopca?


Podoba mi się ten wozeczek ☺ jaki to dokładnie model? Nie widziałam go na żywo a zastanawia mnie czy jest miękki tzn czy dobrze się prowadzi nie jest twardy. A i czy jest nie za niski jeśli chodzi o mnie to szukam czegoś odpowiedniego dla mnie a jestem wysoka.
Ja zdecydowałam się na Adamex ale spacerowka mi się średnio podoba...w większości wózkach są takie duze, masywne itd


To jest baby design dotty. Jest świetny, ma super amortyzację i jest dla wysokich :)
Tutaj więcej Link do: Baby Design Dotty
Fazerkamm - waga wózka z gondola to trochę mniej niż 15kg, musiałabym poczytać w necie ile dokładnie bo nie pamietam ale na pewno mniej. :-)

Nieufna - tak u mnie chłopiec, na początku chciałam szaro czarny wozek ale wszystkie takie widuje u mnie w mieście a ten jest taki uniwersalny tak mi sie wydaje. Na żywo ma super ten kolor :-) myślisz ze dla chłopca taki nie pasuje?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Super, właśnie bardzo pasuje
 
Napisałam w wątku głownym, ale dopiszę jeszcze tutaj - moze ktoś skorzysta :)

W ten weekend we Wrocławiu w Askocie na Zakrzowskiej są targi artykułów niemowlęcych, ciekawe promocje i przeceny. Byłam wczoraj, jedziemy też dzisiaj - mają wszystko - od ubranek w dobrych cenach, przez akcesoria, po laktatory i wózki ! :)

A jakby któraś z Was się wybierała, dajcie znać na pw - byłaby okazja się zobaczyć :)

Pozdrawiam i lecę wreszcie kompletować wyprawkę! :)
 
Za czwartym podejściem mogę się pochwalić że wreszcie mamy wózek☺moze nie idealny bo takiego nie spotkałam ale ogólnie jestem zadowolona...poprzednio zamówilam już ale jednak zrezygnowalam i wybralam inny kolor który akurat mieli na sklepie więc mamy wózek i fotelik w domu ...pierwszy poważny zakup bo poza kilkoma ubrankami nic więcej nie mamy a pora już też meble zamawiać bo to najdłużej sie czeka...na dniach będę zamawiać, a potem reszta po kolei żeby kompletowac wyprawkę bo czasu coraz mniej. Jeszcze remont pokoiku nas czeka :errr:
 
Iwona7510, dziękuję za chęci :) My kupiliśmy, używany, ten biały, jest śliczny!! Dzisiaj byliśmy po niego. Sama gondola. Zadbany, stan idealny. Wiem, że pewnie często prać będę musiała przy brudnych łapkach synów, ale ten najbardziej mi się podobał :) I dobrze, że mamy to za sobą :)
Nieufna, sama nie wiem. Nie pomogę, bo podoba mi się i ten i ten :)
 
reklama
Do góry