reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Ja dostałam te puzzle w spadku więc myślę że się przydadzą :tak:

Co do biedronki to Wika to fakt byłam w mniejszej ale babka przy mnie dzwoniła do 6 biedronek (w tym właśnie 2 duże) i żadna nie dostała w dostawie :confused2: potem dzwoniła do jakiegoś regionalnego i podobno cały obszar nie dostał.. ale z kobitą umówiłam się, że jak przyjdą to mi odłoży i mam dzwonić codziennie ;-) więc Aniu na razie dziękuję :* jakby coś to na allegro kupię.
 
A ja dzisiaj byłam z samego rana w biedronce i nawet nie pomyślałam o nich :confused2: ale zapatrzę się i wypróbujemy jak tak zachwalacie :tak:

A ja się tak wku.. wstałam wcześnie rano, 15 min odśnieżałam auto w końcu zaspana dojechałam do biedronki po klocki aktywne z FP (bo od dzisiaj jest promocja), szukam i nie ma! Babka dzwoniła mi po 6! biedronkach i żadna nie dostała tych klocków :wściekła/y: no ja się pytam po cholere robią w gazetce promocje??

to ciekawa jestem czy chrzestna Nadii dostała w naszej biedronce książeczkę z FP bo też od dziś miała być w promo
 
Ja poszłam do biedry i nie było nic z fp wryyy a się nastawiłam
A jutro autem jadę na większe zakupy to też się w pampki zaopatrzę :p słyszałam też od koleżanki o tym reniferze :p
 
Mi się akurat pieluchy skończyły i musiałam 5 założyć (po Adzie mi zostały) i tez M kupił reniferowe Dady. Ja pampersów tylko na początku uzywałam a tak to tylko Dada. Są ok.
 
U nas w biedronce dzis nie bylo polowy rzeczy z tego co reklamowali:cool: zaczyna mnie to wkurzac , juz ostatnio chcialam kobmbinezon kupic i tez w ogole nie przyszly.

Aniu zamowillam takie same puzzle ale u innego sprzedawcy. Powinny dojsc najpozniej w srode wiec powiem ci jak u mnie. Mdostalas je w takiej plastikowej torbie?
 
kosinka - te kombinezony to nigdzie nie przyszły, okazało się że jakieś problemy były z materiałem czy coś, z gazetki je pozakrywali. Ja juz na M krzywo patrzyłam, ze za późno pojechał wtedy :-D
 
reklama
dziewczyny jak Wam śmierdzą te puzzle to lepiej oddajcie, w końcu można do 10 dni bez podania przyczyn. Dziwne jest dla mnie, że nie ma żadnej karteczki z info o nich, o ich pochodzeniu itp. Zwłaszcza, że wcześniej czy później trafią one do buzi naszych brzdąców. A i jeszcze dodam, że nawet cena wydaje mi się trochu niska jak na tyle elementów ja za swoje 3 lata temu 9szt. dałam ok.50 zł sAma nie wiem :-/
 
Do góry