reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Zuzia, Kasia fajne kombinezony
Puzzle faktycznie fajne, dzięki za pomysl. tylko zastanawiam się czemu na większości jest podane, że od lat 3...
Co do szczeniaczka uczniaczka też mam mieszane uczucia i chyba sobie darujemy, jak włączyłam go w sklepie to głos dla mnie masakryczny, ostatnio Weronika oglądała u kolegi garnuszek na klocuszek FISHER PRICE GARNUSZEK NA KLOCUSZEK -ORYGINAŁ NOWY (2814889984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i też zainteresował ją na chwilę, bardziej ciekawi ja światełko w lodówce.
Za to mój mąż kusi mnie na coś takiego Szczeniaczkowy chodzik - jeździk - Fisher Price - X6838 cena 259.00 PLN ale też nie jestem do końca przekonana.
Najbliższy zakup to nosidełko i tu nadal mamy dylemat jakie;(
 
Ja jakiś pchacz i tak będę chciała mieć, przy Adzie się sprawdził, mieliśmy z chicco, niestety sprzedałam. Może niekoniecznie ten aiwpa, chociaż dośc fajny jest, to nie wiem czy czegoś prostrzego nie kupię, zobaczymy, ejszcze jest czas.
Na puzzlach tak piszą dla zabezpieczenia (zresztą na wialu zabawakch), zeby jak dziecko odgryzie kawałek żeby sie nie udławiło, trzeba poprostu pilnować dziecko i tyle.
 
aiwpa ja mam jak pamiętasz bondolino. Jest drogie, ale solidnie wykonane, materiał fajny, fajne wiązanie, stabilny i ergonomiczny więc z samej jakości jesteśmy zadowoleni, ale drugim razem pomyślałabym o używanym chyba.
I dopiero teraz Emilka lubi w nim siedzieć i jest dla niej odpowiedni wielkościowo.
 
reklama
ania pamiętam, że macie bondolino i też się nad nim zastanawiam, mój mąż chciał babybjorn ale nie jestem pewna, czy są zdrowe. Będziemy kupować w internecie więc jakby co mamy 10 dni na oddanie.
Z tymi jeździkami to wydaje mi się, że może faktycznie prostszy będzie lepszy.
ostatnio na limango znalazłam coś takiego Rowerek Bambinobike "Girl" na biegunach i chyba będę zbierać na prezent roczkowy ;)
Nie wiem, czy widziałyście ale są tez puzzle, z których robi się konika na biegunach Knorrtoys PUZZLE PIANKOWE MATA KONIK NA BIEGUNACH (2802358384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
biznes dziecięcy jest masakryczny... ostatnio byłam u znajomej, której córka ma bardzo ale to bardzo dużo zabawek, pokój wręcz tonie a ona bawi się kredkami... mam nadzieję, że nie zrobię Weronice krzywdy wybierając mniej ale za to bardziej rozwijające zabawki
 
Do góry