reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

ania-aneczka ja też się nie mogę doczekać mimo że mieszkam na parterze
ale podejrzewam że tym wózkiem będę jeżdziła tu do miasta a spacerówkę lżejszą kupię bo ten wózek to średnio do bagażnika się mieści gondolka musi być w środku auta a stelaż w bagażniku
 
reklama
ania - a sklepy Smyk macie w Bydgoszczy?? Bo w smyku powinny byc maclareny :tak:

Ja trochę zmieniłam furę :-D

IMAG0305.jpg
 
Mysza, ten mój poprzedni to dopiero sztywniak, tu wbrew pozorom amortyzacje jest bardzo dobra :tak:

DariaN - naraze tak, mam do niego orygnalną torbę i parasol z filtrem też od Jane. a najśmieszniejsze jest to że siedzisko spacerowe ridera pasuje na challengera :tak:
 
tygryskowa - wkońcu sprostali oczekiwaniom i zapp się rozkłąda do spania :tak: Wcześniejsze modele mają nieruchome plecy, a co dopiero mówić o obracanym siedzisku - no brawo! Dzięki za linka, bo się dowiedziałam czegoś nowego:tak:

Także DariaN - chyba nie musisz się zastanawiać, cena też fajna:tak: Gdybym nie miała maca to bym go kupiła dla większego już Wojtusia :-) a zresztą kto wie co mi odbije :-D
 
EVE właśnie oglądałam tego zappa i fajnie że zmienili to siedzisko na rozkładane tylko czy znów będzie dobry ten kubełek no bo przecież w riderze kubełek mamy :) ale cały czas się poważnie nad nim zastanawiam szczególnie że cena jest ekstra :) zobaczymy jak to będzie i czy coś innego w oko mi nie wpadnie
na razie jednak musze pomyśleć o zakupie parasolki do ridera - cena mi się tylko jej nie podoba
no i wybrałam już kolejny fotelik dla mojej niuńki o taki Fotelik Recaro Young Sport Grey 9-36Kg - Ceneo.pl

kurcze ogładałam właśnie film o tym zappie i powiem że wg mnie to nie fajnie on się składa trzeba zdemontować siedzisko spacerówki i wtedy złożyć zresztą http://www.youtube.com/watch?v=S6dvu29L710
 
Ostatnia edycja:
Daria my mamy dla Zuz ten fotelik i ja mega zadowolona jestem, dla Oli też już mamy, bo z punktów udało nam się wziąć

Ja też myślałam o tym zappie, ale nie wiem czy tam dziecku aż tak wygodnie, te siedzisko jakieś małe mi się wydaje, i rzeczywiście ten Xtra ma demontowane siedzisko, te starsze modele się składają jako jedno, tylko że nie mają pozycji leżącej...

Ja jednak bardzo zastanawiam się nad tym ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: VIPER 2012 wózek spacerowy
 
reklama
Daria, ja również posiadam Recaro i jesteśmy bardzo zadowoleni, dla małej również kupimy ten fotelik. Co do zapp, to mi nie przeszkadza, że się siedzisko rozkłada osobno. Wielki plus to możliwość przekładania siedziska i rozkładanie go do pozycji leżącej. Teraz mam spacerówkę Cosatto, bardzo lekką, ale brakowało mi obracanego siedziska, no i możliwość przypięcia maxi cosi:) można dokupić torbę do niego jak na filmiku Quinny Zapp Xtra 2011 - YouTube
 
Do góry