reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Eve myślałam nad baby jogger citi select, a jeśli nie, to trzykołowiec GT, albo citi mini 4. Ten select ma fajną opcję podwójnego wózka i trochę żałuję, że teraz tego nie wzięłam pod uwagę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
aniu-aneczko - można , można prać, as zanim kupisz sprawdź w auchan ( jeżeli masz blisko) jego cenę bo my kupiliśmy za 200zł ( bez promocji) - czyli bardzo okazyjnie .
 
Dziewczyny, potrzebuję Waszej opinii ;-) czaję się na kupno interaktywnej dwustronnej ksiązeczki, dokładnie takiej: Mamas&Papas Dwustronna książeczka Baby Play - DwaKolory.pl Ceny wszędzie podobne.... Wydaje mi się, że niektóre z was sobie chwaliły zakup, ale chciałam się jeszcze upewnić :-)

Asiu ja kupiłam tą książeczkę Tiny Love dziś mi przyszła i jakie było moje zaskoczenie jak włożyłam ją do kołyski córci a ona nie mogła od niej wzroku oderwać taka była zachwycona :)
Tiny Love Książeczka interaktywna dwustronna (2584695740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
nadii - ja nie znam, ale dla mnie za krótka budka, teraz taką mam przy Ninie i nie chroni ani przed słońcem, ani przed wiatrem. No, ale może Ty nie masz takiej potrzeby, tu na wyspach niestety pogoda zmienia się 100 razy w ciągu dnia
Daria, Asia- ja miałam podobną przy Ninie i to jeden z lepszych zakupów. Długo się nią bawiła

http://www.calydlamamy.pl/zabawki-d...ywna-dwustronna-ksiazeczka--605566106359.html
 
Daria, Mysza dziękuję Wam bardzo za opinie ;-)już zamówiłam tę z linka jaki zamieściłam i do tego zawieszkę Zawieszka Zebra Emma - DwaKolory.pl Droga skubana, ale urzekła mnie ta zebra :-D (oby Lena podobne odczucia miała jak mamusia:sorry2:)
a ogólnie zaczęłam się zastanawiać nad takimi czarno białymi zabawkami bo... Kupiłam sobie ostatnio w deichmannie papcie czarne z białym Snoopy'm. Gdy leżałam z Leną na podłodze, strasznie mi się na te lacze gapiła... Wręcz wzroku od nich oderwać nie mogła. Przejechałam jej jednym kilka razy nad głową a ona oczy jak 5 zł :-D więc postanowiłam poszperać, a pamiętałam, że któraś coś wspominała o tych książeczkach... Bo jej przecież śmierdzącym laczem zabawiać nie będę :sorry2::-)
 
:-D

Sara w łóżeczku też ma kolorowo :-)

DSC06574.JPG
 
Jelsa, ogólnie jestem zadowolona z Lareta, niezaprzeczalne jego plusy jak dla mnie: *super zwrotność, *rozstaw kół - zawsze obie osie mieszczą się na podjazdach (klatka w bloku, schody do tunelu pod ulicą, itp.), *duży zakres regulowania rączki, *możliwość noszenia gondoli za pałąk od budki, *szybko i łatwo zdejmowana buda - obie warstwy (na wyjazdach gondola robi za kołyskę do spania), *długość wewnętrzna gondoli,
minusy: *wielkość złożonego stelaża, *słaba amortyzacja (ale podobno można to wyregulować - nie mam czasu tego "rozkminić"), *małe dojście do torby pod wózkiem, *torba załadowana dwiema butelkami 2l sprawia, że przy ostrym skręcie nieznacznie obcierają się o nią przednie koła, *szerokość wewnętrzna gondoli.
"Więcej grzechów nie pamiętam.." i "postarajcie się żeby te minusy nie przysłoniły Wam plusów" :-D

A co do biało-czarnych gadżetów, to Emi zachowuje się jak zahipnotyzowana patrząc na tą ścianę, a może robić to godzinami:
 
reklama
Do góry