reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Dziewczyny które nie mogą kupić siateczek na owoce.

Tu są za 1,5£ jedna. Jeśli chcecie to kupię i wyśle jak do polski dolece czyli 28.
Dajcie znać na pw
 
reklama
Ja dziś zaliczyłam znów zakupy...Gosia pokupowałam w końcu. Kupiłam jej tą książkę Chylińskiej, zapowiada sie fajnie:tak: i jeszcze jakies tak pierdołowate zabawki:dry:. B. stwierdziła, że przecież trzeba bo to są w końcu święta i musi dostać coś co chciała. A ja jednak wolę takie troszkę mądrzejsze zabawki, no ale nie ch ma:sorry2:.

No i mam wymyśliłam prezent dla rodziców. Oczywiście prosiłam Was o pomoc ale mnie olałyście:-p;-), ale dałam radę sama. Dla taty wylicytowałam płyty analogowe, ostatnio wyciągną gramofon i zrobił sobie taki fajny stoliczek ze sprzętem i z płytami, chciał jeszcze kilka dokupić i udało mi sie znaleść kilka płyt w okolicy, jutro muszę podjechać je kupić. A dla mamy takie patery na ciastka, babeczki cukierki, miała dwie i jedna jej sie stłukła a na stół potrzebuje 2 jednakowe, w wigilię rzucają takie w Bierdonce...oby dojechały tym razem.
 
Róża ja mam krem mustelli i jest super :-)
Kosinka u nas w tym roku dziadkowie dostaną podobizny Jagi w ilościach hurtowych;-) na kubkach, kalendarzu i dużym zdjęciu:-D pomysł T, ja tylko zrobiłam kalendarze :-D
 
Dziewczyny, a ta książka Chylińskiej to dla starszych dzieci, czy dla dwulatka też ok?
Ja z ikei polecam jeszcze naprawdę tanią a zajmującą zabawkę MULA Foremki - IKEA jest nby prosta, a dziecko może się bawić przez dłuższy czas:-)
 
Ja szaleje z zakupami od wczoraj z mezulkiem:) wczoraj do smyka zaszlismy po te cos co ma siateczke i dziecku sie owoce w tym podaje do ssania:) my nazywamy to "ssak|"
Boziu to cudowne jest... 2 razy po kawalku jablka maly dostal i godz spokojnie sie bawil... szok:szok::szok::szok:
W Smyku po 22zl z zapasowa siatka jest z canpola:)

poza tym trafilismy na wyprzedaz akcesoriow do wlosow za psie pieniadze...
boskie opaski, wisiorki, spinki gumki za2 zl a np wisiorek mial wczesniej cene 19.90:szok::szok::szok:
Wczoraj wzielam tego fure i dzis znow pojechalismy... na zapas np dla kolezanki cory na urodziny jak znalazl:)

no i mamusia do h&m musiala zajsc i super rozowa sukienke-swererek mam za 40zl z 80zl byla przecna:)

ach co za dzien...
 
Szalejecie dziewczyny szalejecie. My tez tak jak natkusia uzywamy nivea na kazda pogode i jest suuuper. A siateczke oczywista tez zamowic musialam znalazlam z nuka za 16 zl wiec bedziemy szamac jabluszko:)
 
reklama
Do góry