reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
ufff zakupiłam nianię, tą z trzeciego linku z pomiarem temp i wilgotności :) mam nadzieję, że dobrze wybrałam, odbierze mi kolega w Poznaniu i w sb przywiezie do domu ;D haha:cool2:
mam też sznurek:cool2: i szary papier, M. mnie wyśmiewa:sorry2:
kupiłam eM prezent
i tą siateczkę! wypróbowałam - bomba! wyciamkane cale jabłko a dziecka nie ma:szok:
kupiłam w smyku w końcu za 22 zł, ale nie żałuję ani złotówki!
 
Eve Tchibo jest boskie :-) ceny mają wysokie ale i tak się nie raz skusimy na coś bo porządne rzeczy a jak są promocje to już w ogóle się opłaca :tak: moja mama kupiła Michałowi zestaw body właśnie z Tchibo i już nie umiem się ich doczekać

Kasiadom eee dobre te rękawiczki :-) ja mam 2 telefony dotykowe i jak przychodzi do uruchomienia telefonu tą w rękawiczkach jest to niemożliwe :confused2:

Wika ten Twój mąż cwaniak hihi :-D

Patili prezenty pierwsza klasa! :tak: a krzesełko ma bardzo ciekawy wygląd, podoba mi się!

Ann gratuluję wyboru niani :-) oby dobrze służyła

Tak chwalicie tą siateczkę, że chyba też się zaopatrzę :tak: a to można tylko jabłko czy inne owoce również??

Ja już od kilku lat robię zakupy na internecie i tylko raz się natknęłam na oszustwo więc nie ma źle :-) całą wyprawkę również w internecie. Jakoś tak nie lubię zakupów w sklepach, lepiej jak do domku przychodzi hihi
 
No ja szczególnie jestem zadowolona z tych kombinezonów dla dzieci z TCM. Ada ma już drugi, Wojtas rok dostnie swój, nie ma lepszych na śnieg:tak:
 
A do mnie przyszła MUFKA ŚPIWOREK NA RĘCE DO WÓZKA polar rękawiczki (2842150325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jest świetna !! Kolor idealnie do wózka pasuje , a w środku fajny ciepły polarek. Jest bardzo szeroka i dobre wykonanie. Widać , że jest dobra jakościowo. Teraz tylko czekać na mrozy :-D

Przyszedł Miś Lionheart . Jest cudny:) Szkoda, że go Emisi od początku nie kupiłam to by była przyzwyczajona. Nagrałam tam swój głos:) Zobaczymy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania-aneczka cieszę się, że jesteś zadowolona z mufki, ja się nad nią zastanawiałam ale w końcu kupiłam wypełnioną wełną, wydawała mi się cieplejsza a ja zmarzluch jestem
 
Do góry