reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

Powiem Wam, że ta kula z bright stars, podobna do twojej Patili to jest teraz mega ekspoatowana - udany zakup:-DMichała :O
Wika, a to cwaniaczek, a z tego co pamiętam aparat też zabiera na pomiary....
ja po mojej dzisiejszej wizycie w empiku zapowiedzialam - tylko net!!!!!!!

aaa sznurek pakowy znalazłam w papierniczym, ale nie miałam 3.50 :O:O:O człowiek karty.
 
reklama
Wika, a to cwaniaczek, a z tego co pamiętam aparat też zabiera na pomiary....

hahhaha, no fakt! Że też mi to umknęło jak dyskutowaliśmy o tablecie:cool::cool::eek:

no ja właśnie za siateczkę dałam 22zł w Smyku:wściekła/y::wściekła/y: jak pokazywałam Wam teraz linka, to aż mną wstrząsnęło, jak zobaczyłam cenę (15zł):cool:

Patili, bardzo fajna ta mata! Szukam czegoś do pokoju do Igorka, bo tam najczęściej przebywamy z WOjtusiem. Kładę go na kocu, no ale on sie zsuwa i mega denerwujące to jest:dry: a ta mata antypoślizgowa wydaje sie fajna!

W ogóle fajjowe prezenty dzieciaczki dostaną na BN:tak:
 
Wika mate juz wyprobowalam; my mamy w duzym pokoju parkiet i do tej pory rowniez kladlam koc, ale co 5 min musialam go poprawiac. A mata super sie sprawdza. A na wiosne i lato mozna ja brac na pikniki albo na basen.

Faktycznie co sklep to inna cena! A w internecie czesto mozna naprawde taniej. My mamy specjalna kartke, na ktorej piszemy co by nam sie przydalo i jak sie nazbiera kilka pozycji to zamawiamy. Przewaznie na amazonie.

aaaa i zapomnialam o panu metce! W wersji slonik! LABEL LABEL METKI PRZYTULANKA Z METKAMI SŁOŃ (2873724630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Wooow dziewczyny jakie zakupy:):) cudne:):)
hehh zakupy przez internet - wcześniej nigdy ich nie robiłam, a od kiedy jest Melanka - kurierzy wędrują non stop:):)
Patili, Eve - tak, tak Tchibo ma świetne produkty - ja jestem od nich uzależniona bo tam pracuję i mam dostęp do wszystkich kolekcji - to jest dopiero bankructwo!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
ale szalejecie z zakupami,
net fajna rzecz, można dużo, taniej i nie trzeba stać w kolejkach, ostatnio zaliczyłam empik i tchibo i podziękowałam takie kolejki,
 
dziewczyny, FP i inne markowe też są Made in China. Nie łudźcie się, że robią je w UK czy w NIemczech. Po prostu mają tam fabryki i jakaś kontrola jest (musi być) ze strony centrali. Bez atestów, CE itd są chińskie podróbki. Chiny, Wietnam , iNDIE TO fabryka świata :) Nasze rzeczy też niektóre robimy w Chinach, ale mają atesty. Chińczycy potrafią robić piękne rzeczy, starannie, dokładnie. Ale jeśli ma coś kosztować dolara, to i jakość jest odpowiednio niska, jak cena...
 
Róża kiedyś kupiłam dla psa piłkę made in Germany - to na metce, a centralnie na piłce made in China ;) jak byliśmy w Egipcie to tez sprzedawali oryginalne egipskie pamiątki made in China
 
tak, jak byłam w delegacji w Chinach, to było całe 5 piętrowe centrum hurtownia z pamiątkami z całego świata :) Odtąd nigdy nie kupuję pamiątek na wakacjach :-D
 
reklama
Do góry