reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Kilka dni nas nie bylo na bb a tu zakupy pelna para:)
i my sie ciut pochwalimy:)
Problem jak co roku co kupic 7 latce:)
kuopilismy mega wielkie klocki lego bo ona uwielbia wymyslac budowle z tatusiem( czego nie moge powiedziec o sobie bo ja nienawidze):(

Malemu chcielismy tez cos kupic ale co??? wszystkie mozliwe FP ma po Mai:)
Takze wybor byl mysle dobry... kupilismy krzeselko do karmienia:) po Mai bylo ale stare i juz mi sie nie podobalo...:(

Poza tym dostana jeszcze duzo innych piedol bo rodzinka sie postarala i beda lalki monster high( maja je kolekcjonuje) telefony grajace i innecuda dla malego:)
A mamusia wszoraj dostala telefon:) ale to sie pochwale w innym watku:) jaka niespodzianke mi maz zrobil:) pozdrawiam;-)
 
haha ja też uzależniona od zakupów internetowych!! Moja mama to sie tylko śmieje , ze jakie to czasy nastały, ze nie wychodząc z domu, mozna tyle kasy wydawać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Do mnie kurierzy to już nawet nie dzwonią, jak dojechać:-D:-D

Eve pokaż polarka! Mojemu M też by się coś takiego nadało, ale na Świeta już prezent sobie kupiliśmy wiec styknie!
 
reklama
Wika co zakupiliście? Ja dziś lecę po płytkę jakąś dla M. bo ta książka z trójki nie wiem czy dojdzie...
eve, lubię ostatnie reklamy tchibo ;D
 
Do góry