reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
prezenty, prezenty ahhh :)

U nas Zuz pisze już listy do Mikołaja i nr 1 lalka piosenkarka barbie nr 2 sukienka z kokardą i uwaga nr 3 magiczny pierścionek :confused: i nie wiem skąd to wymyśliła haha 2 pierwsze dostanie, ale jeszcze coś muszę wymyślić bo wszyscy w około pytają

a o Oli nie wiem, zabawek po Zuz ful, ubrań też no naprawdę nie brakuje, ale coś muszę kupić, a tą żyrafkę ktoś na allegro kupował, możecie polecić?

CO do misiów uczniaczków itd my mamy misia edusia i powiem szczerze porażka, Zuz kilka razy może się nim bawiła... ja osobiście nie polecam
 
No dajecie fajne pomysły :tak:

Kurcze co do tego uczniaczka to sama nie wiem.. mam dużo informacji że jest bardzo fajny.. ale w sumie dziadki będą kupować to luz, na prawdę nie wiem co z tymi prezentami.. Ma już tyle zabawek (chyba z 3 skrzynie) i muszę coś wyszukać czego jeszcze nie ma.. On nawet dostał samochód na sterowanie :-D

nadii ja znalazłam dzisiaj tu: Oryginalna Żyrafa Sophie VULLI (2752211724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i chyba skuszę się na dzieciątko dla Małego, jeszcze z małżowiną muszę pogadać
 
ania-aneczka -Ty też widzę dziś szalałaś :tak: Ja się wybrałam na zakupy, ale musiałam wracać na syrenie, bo Wojtek strasznie płakał i M nie umiał go uspkoić (co ten cyc z nim robi) i zdążyłam tylko torebke kupić do tych kozaków moich i Adzie parę rajstopek i leginsów za 6,90 szt (calzedonia) :tak:
 
Ania, superowe krzesełko!

Zyrafka
, potwierdzam kostka wymiata! Igor dostał ją na BN dwa lata temu, czyli miał 10m.. do tej pory to jedna z jego ulubionych! I garnuszek tez długo interesował Igusia :)

MULTIMEDIALNY AUTOBUS MUZYKA DZWIĘKI KATOWICE 796 (2723676601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ten autobus jest też rewelacyjny!

GADAJACA KIEROWNICA FISHER PRICE T5256 DWUJEZYCZNA (2778689905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
kierownica to też jeden z ulubieńszych!
ale to już dla starszych dzieci



 
Witajcie, ja zaś mogę polecić ten garnuszek na klocuszek z FP (uwielbiam te nazwy). Mała dostała już tą żyrafkę babcia się dołożyła i teraz muszę pilnować, bo psu też bardzo się podoba zwłaszcza dźwięki jakie wydaje ;-)
A dla Kalinki będę szukać jakiś zabawek do kąpieli, to będzie juz koncówka grudnia i już powoli nasze maluchy beda siadac w wanienkach wiec pewnie sie przyadza jakies umilacze kapieli. I zastanawiam sie na takim krzesełkiem do wanny jakbym ja np. wsadzala razem ze starsza córka.. MIała któras takowe??? o znalazlam cos takiego: Dreambaby SKŁADANE KRZESEŁKO do WANNY Kąpieli R660 (2720020982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
a ja kupiłam mojej córce te klocki FP i powiem WAM że jak dla mnie to szału nie ma i że wg mnie lepsze są te smily play (niby podróbka FP) ale mnie się wydają lepsze no i przede wszystkim te drugie "maja głos"
 
Do góry