reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Dziewczyny nie wiem czy będziecie zakładać nowy temat dotyczący świąt BN i prezentów dla dzieci..
Ja już tym żyję i nie umiem się doczekać naszych pierwszych wspólnych świat :-D

ale chodzi mi o prezenty..
Bo jest Mikołaj, prezent pod choinkę i dziadkowie już mówią żebyśmy wymyślali prezenty (chrzestni na pewno też się odezwą) :-)

dla jednych dziadków wymyśliliśmy Szczeniaczka uczniaczka: FISHER PRICE SZCZENIACZEK UCZNIACZEK POL/ANG W1125 (2759087718) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. słyszałam rewelacyjne opinie a Mały uwielbia grające zabawki więc na pewno się przyda :-)

a nad resztą musimy pomyśleć..

Może już się zastanawiacie i macie jakieś pomysły??
 
ja chętnie poczytam o Waszych pomysłach na prezenty dla dzieciaczków. Ja mam trudniej, bo wiele zabawek jest już w domu. Szczeniaczka uczniaczka też mamy.. Igora nie zachwycił... długo stał na półce i sie kurzył... dopiero jakies pół roku temu Igor go odkrył i teraz lubi się nim pobawić

Ja dla Wojtusia na pewno żyrafkę Sophie... ale już moja mama sie pytała, podejrzewam, ze teściowa też sie będzie pytać co kupić.... a tu pomysłów brak....
 
u nas szczeniak nadal nie robi furory, czasem sobie Nina o nim przypomni, ale bez rewelacji.
Żyrafka Sophie przyznam że fajna sprawa, bo łatwo złapać i mała ją wiecznie miętoli. U nas hitem okazały się takie klucze:
Gryzak wypełniony żelem - klucze - Merlin.pl
Łatwo złapać i jest co gryźć. Może przyda się też przy ząbkowaniu, wtedy wrzucę do lodówki i schłodzę.
Nina miała takie - też fajne są:
Bright Starts Gryzaki Gryzak Kluczyki 8172 (2748290510) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja wylicytowałam na ebayu takie coś dałam całe 5 funtów :-D Nina jest zauroczona, Sara pakuje całą matę do buzi, muszę wyprać zanim im znowu wyciągnę.

2554069.jpg
 
Wika u nas króluje żyrafa, co prawda nie żyrafa Sophie ale ogólnie żyrafa, zaczelo sie od maskotki małej, potem koleżanki z pracy kupiły Marceli taka dużą, na śpiworku do spania żyrafa, na sukience żyrafa, na skarpetach żyrafa, wszędzie gdzie sie nie obejrzymy to żyrafa i teraz dywan kupiliśmy w żyrafy:-Di mąż naklejki zamówił w żyrafy:-Di jak mała bedzie wieksza to pierwsze co to jedziemy do Wrocka do zoo ogladać żyrafy:-D:szok:, ale ta żyrafka Sophie super sparwa pokaże S. moze coś wybierzemy małej na prezent
 
Ja chcę trochę praktyczniej myślałam o jakimś porządnym zestawie do jedzenia dla dzieci, krzesełko do karmienia. Ciuchów mamy mnóstwo, zabawek zatrzęsienie a Mała i tak nie będzie jeszcze wiedziała o co chodzi. Poza tym prezenty kupują jej jeszcze ciocie i prababcia a one wybiorą zabawki same. Powiedziałam tylko, że mają sprawdzać czy to się nie rozpadnie po tygodniu użytkowania i żeby to nie były pluszaki bo i tak wszystko ląduje w buzi. No i mojej cioci zakazałam kupować chodzik, bo i tak nie będę tego używać. Córka mojego kuzyna skończyła przez chodzik w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu, nasz ortopeda też mówi, że to niebezpieczne i niezdrowe dla kręgosłupa i stóp i opóźnia naukę chodzenia.
 
reklama
Mysza my mamy dwie rzechotko-gryzaki klucze i mały jest wręcz zachwycony nimi i potrafi się długo nimi bawić :-D a ta mata no super!

Też właśnie zastanawiam się nad tą żyrafką Sophie.. zobaczę :tak:

Ania hehe to szał na żyrafy, fajnie :-) my też chcemy jechać z małym do zoo jak troszkę urośnie ;-)
 
Do góry