reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Eve ale nakombinowalas z tymi wozkami :). Pochwal sie jak cos kupisz. Ja na szczescie zadowolona ze swojego "niemarkowego" ciazki troche ale i tak trzymam go w aucie...nie ma to jak kombi :D
 
ja sprawiłam Sarze leżaczek. Chciałam coś bardziej kosmicznego, ale mamaroo, który mnie zafascynował jest tylko do 9 kg, więc pozostałam przy sprawdzonym zakupie:

l.jpg
 
A powiedzcie mi kochane jakie macie wozki i czy jestescie z nich zadowolone? bo ja mam tego mutsy 4 rider i muszezmienic bo on nie ma w ogole amortyzacji i malego telepie okropnie. Myslalam juz o jakiejs spacerowce na wiosne ale chyba do wiosny nie wytrzymam i bede zmuszona kupic cos wczesniej ale nie mam pojecia co........ poradzcie cos...:-(
 
reklama
ja mam quinny buzz 3 jestem średnio zadowolona właśnie ze względu na amortyzację, ale będę wymieniać koło przednie na terenowe, więc chyba będzie ok ;-) bardziej mi się wersja spacerowa podoba, więc zimę i wiosnę w niej przejeździmy.
A potem hmm kusi mnie baby jogger citi mini :happy2: ale jeszcze nie wiem...
 
Do góry