reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Róża u mnie chyba ze 3 spacerówki stoją, rowerek mojej córki i jakiś jeździk i na mój wózek srednio miejsce jest, ale będę musiała sobie miejsce zrobić :tak::-D
 
:szok: ale zaszalałyście:) Poczyniłyście zakupy:) No i super:) Żebyście były zadowolone z wozków:)
Ann mnie sie lepiej podaje w większej butli bo cięższa troszkę i jakoś tak stabilniej.

A ja jestem niezadowolona póki co z zakupu huśtawki. Odkupiłam od koleżanki słonika Bright Starts i jakoś mała nie chce w niej usypiać bo tak dziwnie się w niej leży. Nie na płasko tylko pół siedząco więc chyba za mała na to jest. Teraz ją odłożylam bo usnęła na rękach to śpi aż w szoku jestem, ale sama nie zaśnie w niej. No i bujanie jest wyłączone w tej chwili. Ehh mogłam kupić fisher price, ale za namową męża nie kupiłam;-)
 
wika - no ja to zaszalałam totalnie cenowo :-D Ja bym wózka nie kupowała nowego, ale tak jak pisałam, cięzko mi nosić wózek. Jak wychodze na spacer to i Adę za sobą ciągnę i psa, także rąk mi brakuje i biodro mnie już boli od dzwigania wózka. Ten będzie zostawał na dole na klatce schodowej.
 
dziewczyny możecie polecić jakąś huśtawkę? jak maluszki się zachowują, podoba im się?


Fisher Price Huśtawka Rainforest K6077 - Ceneo.pl
Polecam. Maja leży w niej spokojnie.Ja w tym czasie zapakuje zmyware,odkurzę i jeszcze omiotę mieszkanie, nawet kawę dam radę wypić. Huśtawka ma 4 melodie, kilka prędkości huśtania,regulowaną głośność, no i można zdjąć materiał do prania z fotelika bez problemu.
 
huśtajcie bujajcie a sobie kuku robicie :-D
to taka moja mała dygresja
ja wiem że chcecie ulżyć itd ale dziecko tak się do tego przyzwyczaja że potem to jest naprawdę mega problem
pamiętam koleżankę miała w łóżeczku płozy do bujania i dziecko ma 2 lata i dalej musi bujać....
 
reklama
Gratuluje zakupu nowych wózków:tak:. Ja obawiałam jak bedzie sprawował sie mój "bezfirmowy", ale musze powiedzieć że jak narazie rewelacja:-). Amortyzacja świetna i na wertepach sprawdza sie bardzo dobrze.

ania-aneczka mój mąż też przekonywał mnie do tego leżaczka,ale zaufałam dziewczynom, no i jak widać dobrze.Może uda Ci sie go odsprzedać i kupić inny?
 
Do góry