reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Ja mam nianie motoroli, ale zwykłą, pokazuje tylko temp u dziecka, ale fal nie gubi, ani nie łapie jakiś innych. Narzie jestem zadowolona - spełnia swoją funkcję.

Laski, chyba mi odbiło, wystawiłam oba wózki na sprzedaż. W zamysłach mam coś ekstra :D
 
Ostatnia edycja:
No w bloku trzeba mieć porządną nianię, nie w sensie drogą, ale sprawdzoną. Ja miałam jakąś zwykłą i ściągała mi fale :confused:
Eve co masz na oku? Ja chcę pierwszy sprzedać, ale póki co brak kupców. :-( Przy quinny zostaję, chociaż są rzeczy, które mnie wkurzają, ale można nad nimi popracować. Chcę kupić koło terenowe.
 
Ja mam nianie motoroli, ale zwykłą, pokazuje tylko temp u dziecka, ale fal nie gubi, ani nie łapie jakiś innych. Narzie jestem zadowolona - spełnia swoją funkcję.

Laski, chyba mi odbiło, wystawiłam oba wózki na sprzedaż. W zamysłach mam coś ekstra :D

EVE ty to szalona jesteś z tymi wózkami nie ma co :)
Ale ja w piątek byłam w poznaniu i też się napaliłam na nowy niestety cena przerażająca jest więc chyba będę musiała przy moim riderze pozostać :)
 
reklama
Do góry