reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Asiołek ma racje idź do innego lekarza z wszystkimi wynikami, tym bardziej że nie ma na co czekac bo to końcóweczka, a rzeczywiście wada wzroku często kwalifikuje do cc
 
reklama
Oj kurcze, nie można za wami nadgonić!

Wszystkim nowym mamusiom i ich pociechom wielgachne gratulacje!!
Dziewczynom, które już prawie mamusiami - powodzenia!!


Dzieciaczki w galerii przecudne. Jak tak patrze na wasze szkraby to mojego nie mogę się doczekać.
 
E-mamo z tym lekarzem to masz nieciekawą sytuację. Ja bym chyba bez zastanowienia poszła do innego. Najważniejsze jest teraz zdrowie twoje i dzidziusia.

A ja się czuję dziś paskudnie, upał okropny i jakoś Córcia daje popalić!! Do tego obrzęki, że ledwo chodzę. Noce jakoś przesypiam dzięki tabletkom, które przepisał mi lekarz - na siku wstaje 2-3 razy ale robie to na wpółśpiąco :) więc jest całkiem ok.
A jutro z mężulkiem i córcią jedziemy nad jeziorko poodpoczywać troszkę. Nie wiem ile wytrzymam na takim upale, ale jestem dobrej myśli.
 
Dzięki za odpowiedzi:)
Już się umówiłam na jutro na konsultację z innym lekarzem.
Nie mam czasu na to żeby zwlekać.
Jutro też ma zadzwonić do mnie mój dotychczasowy gin i powie mi czy będę miała dodatkową konsultację okulistyczną w szpitalu, w którym chcę rodzić, czy nie będę jej miała. A jeśli nie będę miała to mam pojechać do szpitala i umówić się na zaplanowanie cesarki.

Mam nadzieję, że wytrzymam do jutra :)
 
Gratulacje Gazeleczko!!!! :)

No dziewczynki to moje dziwne siusianie i wogule samopoczucie jednak doprowadziło do czegoś...Jutro z rana jade do szpitala...no i pod kroplówke w czwartek....boje się jak diabli ,ale pan doktor powiedział,że dzidzia juz chce na świat najwidoczniej no i pozatym badanie z glukozą wyszło bardzo fatalnie :( Kończe pakować torbe....Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki :)

 
Graszko powodzenia!!! Niech wszystko przebiegnie pomyslnie!!!
Ale sie babeczki rozdwajacie, ja nie moge ;D
Normlanie ten lipec to taki burzliwy ::) Ja zamierzam wytrwac co najmniej do niedzieli ;)
A tymczasem dobrej nocki zycze wszystkim :)
 
reklama
graszko trzymaj sięi nie daj się no i powodzonka !!!
uuu gazelaczku gratulacje!!!!!
witaj fridziu!!!! :)
karin lepiej że mężą a nie siebie i dzidzię przeziębiłaś ;)
 
Do góry