reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

WITAJ FRIDA!!!!! DOBRZE ŻE JUŻ JESTEŚ Z NAMI ;D

Graszko trzymaj się! Będziemy trzymać kciuki.
Nianiu i Lilko powodzenia i wszystkiego naj!!!


 
reklama
Właśnie wstałam po całkiem nieźle, mimo tych upałów, przespanej nocy. Wstawałam ledwie ;D 3 razy do wc. Drogę mam już opanowaną do perfekcji więc nie muszę nawet szczególnie otwierać oczu :laugh:

Dzisiaj zapowiada się kolejny gorący dzień, chyba zamrożę więcej kostek lodu to potem będę miala w czym chłodzić nóżki.
Coraz więcej nas przybywa już w dwóch postaciach, fajnie :)

Ja jednak chyba nie urodzę przed terminem ale jutro mam wizytę u mojego gina więc jeszcze się zobaczy O0
A teraz chyba zrobię jakieś śniadanko bo już strasznie obie zgłodniałyśmy z moją Jagódką.
 
Witam Was po tygodniowej przerwie ale internet mi padł

Wielkie gratulacje dla nowych mamuś i ich bobasków

Liluś, Nianiu, Graszka trzymajcie się w tych szpitalach

Ja byłam w poniedziałek u lekarza i 26 lipca mam się zgłosić do szpitala na cc
strasznie się cieszę że już wiem kiedy to będzie teraz tylko mam nadzieję że nic wcześniej się nie wydarzy i wszystko pójdzie zgodnie z planem
 
Sylwio ja niestety jakas infekcje podlapalam :(. Zazuwam furaginum i urosept - ale to moje pierwsze ostrzejsze lekarstwo wiec rozumiem twoje obawy.

Coraz wiecej tych cc u nas. Jak pod koniec to podliczymy to wyjdzie ze cc w modzie ;D
 
Trzymaj się Graszko !!!!!!!!!!!! buziaki !!!!

Dzień dobry o poranku :-) no bo ja w sumie teraz tak wstaje w nocy tupię a potem śpię... upały u nas przeokropne... jutro mam mieć gosci na prawie tydzień... jeszcze maiłąm plan umyć lodówke ale chyba oleję :-)
 
Cześć dziewczyny :)

Czekam na wyrok od mojego gina, ma do mnie zadzwonić koło południa. Strasznie się denerwuję. A taka byłam bohaterka jeszcze kilka dni temu.

Właśnie skończyłam śniadanko i chyba pozostaje mi wyprasować resztę ubranek dla mojej małej- w ramach relaksu i odstresowania :)
 
Aniu.g, ja tez mam na razie urosept, ale on jest ziolowy wiec chyba ok, ale jak posiew wkaze jakas bakterei to trzeba bedzie wyleczyc przed porodem...
Asiolku, ja tez najchetniej wszytsko robilabym w nocy - te upaly wykanczaja...
wlasnie mam zamiar poprasowac, bo wieczorem z kolei komary mnie zjadaja wiec chce przed poludniem...
e_mama.. trzymam za Ciebie kciuki, wszytsko MUSI byc dobrze, nie ma innej opcji...
 
reklama
wiecie co jak sobie ogładam zdjęcia waszych bobasków to aż mnie skręca, już nie mogę się doczekać, o niczym innym nie myślę tylko o tym żeby wziąśc moją Majeczką na rączki TAK STRASZNIE ZA NIA TĘSKNIE choć mam ją tak blisko aż mi się płakać chce i zaraz się znowu rozkleję...............
 
Do góry