reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Asiołku widze ,że zmienił się wygląd twojej stronki :)bardzo mi się podoba,a na twoje forum kto jak kto ,ale ja napewno wskoczę po porodzie :)

 
Tusiu, słyszałam że po 9 dniach można wychodzić z maleństwem ale jak jest gorąco to najlepiej tylko na max. 3 godzinki i w cień.
 
Tusiu ja tak na logike biorac to myśle, że skoro dzidzia ssaniem prowokuje laktacje... a Maja tyle czasu ssie to niedługo możesz miec problem z nawałem pokarmu....

Graszko ja już sie tam powoli wybieram :-) odkurzam śmietki bo prawie tam nie zaglądałam i troszke przykurzyło sie i ruchu mało a moje Baby zamiast walczyć to zaczynają sobie bąki zbijać.... a ja nie lubie braku konsekwencji i obżartuchów którzy marudza że sa grubi a objadają sie dalej :-) nie ma przebacz:-) ihihihihihih
 
no i kolejny raz mnie ta mała w brzuszku zaskoczyła....nic nie jadłam od godziny obiadowej czyli koło 15-ej a teraz tak mnie przycisneła ,że znowu zwymiotowałam....położe się na troszke...

 
Ja tu poleżalm i oczywiście teraz juz wstałam :)Już mi lepiej... a teraz cała noc przedemną :mad:sa nocki ,że dostaje szału bo jak zawsze spac nie mogę i czasem jestem wredna i budze męża żeby zemną posiedział :)no ale oczywiscie wtedy kiedy rano niemusi wstac do pracy ;)

 
reklama
a tu cisza,,,hmmmm...sama jak paluszek siedze,no tak ale można się przyzwyczaić bo przecież wszyscy smacznie sobie lulają tylko ja mam sen z głowy niestety :(

 
Do góry