reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Tusia ja czytalam, ze mozna jak najbardziej byle by za cieplo ubrana nie byla. No i oczywiscie wybieraj miejsca zacienione typu park, las. No i moze nie w samo poludnie tylko tak albo z samego rana albo z popoludnia jak juz chloniej sie robi troszku. A jak znajdziesz w parku zaciszne miejsce, to mozesz ja napoic z cyca, jak poczujesz, ze tego potrzebuje ;)
 
reklama
Tusiu położna mi powiedziała że jak jest ciepło to od pierwszego dnia można wychodzić ale oczywście w rozsądnych godzinach.
 
Brunetko Twój mały Mateuszek jest prześliczny świetnie że wkleiłaś fotki bo ja cały czas na ten wątek zaglądam.
 
oj jak miło widzieś ,że dziewczyni po porodzie juz uczestniczą na forum ,a tych które oczekują nadzidzie jakos mniej się robi i to oczywiści ze zrozumiałych powodów....Ja jeszcze jakoś ciągne ale nie czuje sie dobrze....Nie mogę się jakos przyzwyczaić,z synkiem nie miałąm takich przebojów ::)a teraz nie wiem momętami co się zemna dzieje :( nie pamiętam kiedy ostatnio spałąmw nocy :(  a ta zgaga to poprostu nie wiem skąd...ona jest niemożliwa bardzo mnie męczy i do tego  wymiotuje tak raz  do 2-uch razy dziennie i to w sumie nie bardzo wiem czemu. :(siusiam bardzo często  anjabardziej w nocy....no i w wc tez nie bardzo wygodnie człowiek ma sie jak załątwiać,mała nie pozwala mi zadługo siedzieć,jak pochodze  zadużo to puchne...w sobote ide do lekarza i będe wiedziałą czy przypadkiem nie mam jakiegoś rozwarcia...Kurcze a najbardziej się zastanaiwam nad tymi opławami ,sporo ich i dosyc często...no i nie wiem czy wy też tak macie kobitki,ale ja teraz to prawie wcale nie jem,wogule nie mam na nic prawie apetytu :(

 
Tusiu, mi tez polozna mowila ze na spacer latem mozna isc od razu po wysjciu ze szpitala i ze na dworzu nieraz bywa lepiej maluchowi, bo w czterech scianach to sie udusic mozna.

A co do wod plodowych, tez slyszalam ze na stojąco wolniej sie wysączaja, bo glowka zatyka wejscie. Ale to chyba zalezy od tego jak glowka jest ustalona w kanale miednicy. No a u mnie jest polozenie miednicowe i co najwyzej musialabym w kompromitującej sytuacji blagac Maćka, zeby stópką zatkal zaworek  ;) ;D

Wlasnie wrocilam od lekarza. I jestem cala zadowolona. To byl taki lekarz zastepczy, bo moj sobie bryka na wakacjach, no i nie chcial uwierzyc ze jestem w 39 tygodniu, bo niby w takiej formie doskonalej jestem. A jaka gadula z tego lekarza  ::)! Siedzialam w gabinecie i siedzialam. I nawet go namowilam zeby mi pokazal jak Macius w brzuchu lezy i sobie pomacalam jego glowke  ;D
 
chyba za dużo  o tym wszystkim myśle... siedzi mi w tym baniaku to ,że synka rodziłam 3 tygodnie przed terminem czyli w 37 tygodniu  i teraz też bym chyba tak chciałą,ale teraz jakos wszystko jest inaczej.Nie potrafie nad tym zapanować i coraz bardziej sie wszystkiego boje :(

 
Gazelaczku super ,że zasępczy lekaż jest taki fajowy :)
a jeśli chodzi o wody płodowe to powiem wam ,że ja miałam przekłuwane leżac na sali porodowej.Podszedł lekarz usiadł na taboreciku przedemną ,siostar trzymała jakis pojemnik i jak zobaczyłam jakieś takie ,no taką większą igłe to zwątpiłam ,ale nic oczywiscie nie bolało to przekucie...poleciało jak nie wiem...normalnie ciurkiem,ale czułąm takie straszne gorąco w tym momęcie nadole ,że szok ::)


 
reklama
;D ;D Graszko i Ty biedna Babulka cierpiąca..... ja to tylko jednorazowo miałąm taki kryzys wielki a u Ciebie to ciagle te wymioty itp. wspolczuje serdecznie u mnie lekarz po 3 godzinach złego samopoczucia chciał mnie na patplogie ciązy wysłac... wiec nie wiem czemu oni w takim stanie Cie w domku trzymają....
 
Do góry