reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

ja dziś na śniadanko bułki 3 z poledwicą i nic wiecej zero warzywek i owocków... ale po wczorajszym to aż sie boje :-) a chetke mam :-)
 
reklama
Frida trzymaj się w tym szpitalu i nie daj się!!!

A ja dopiero się z łóżka zwlekłam. Mąż całą noc pracował przy kompie, coś tam drukował no i ogólnie dość głośno mu to wychodziło, i w ogóle się nie wyspałam. :mad: A teraz dylemat co zjeść na śniadanko i co ugotować na obiad ::)
 
jestem HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wlasnie wrocilam od mojej doktorki i.........powiedziala ze juz ostatni raz jestem w ciazy u niej w gabinecie,bo.................
w poniedzialek 11 lipca ide na wywolanie porodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mala siedzi bardzo nisko,i sie praktycznie nie rusza,jest ospala a to niedobrze
jestem po ktg,no i jutro przez ta jej ospalosc tez musimy isc sprawdzic czy z nia wszystko ok

ale nie mozemy z Karolem uwierzyc ze w poniedzialek mozemy juz zostac rodziciami!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a jesli nie w poniedzialek to na bank w przyszlym tygodniu!!!!!!!!!1 WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wreszcie sie doczekalam :D ;D :D
 
Lilka - no to super! Ja ide do szpiitala we wtorek raniutko i w srode.... moze bedzie Macius! Tak wiec Asiolku i Sylwio - od wtorku musicie trzymac reke na pulsie - bedziecie zarządzać listą naszych maluchów!!!
 
Mam nadzieje gazelaczku że podołamy ihihihi :-) jak coś poprzestawiamy to poprawisz jak wrócisz ihihihi :-)
 
reklama
Do góry