reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

dzien dobry
Ale cisza..............
jak tam mamy przedszkolaków?? jak wasze maluszki? dzielne?
mój bardzo. daje mi buziaczka i leci do swojej sali. ale sie cieszę, nie myslałam ,że tak bezboleśnie to pójdzie...
 
reklama
Mój wczoraj płakał tylko rano, a potem podobno ładnie się bawił. Dzisiaj znowu był rano płacz, ale dopiero do wejściu do przedszkola, czyli robimy postępy. :-) Wczoraj płacz zaczął się w domu :baffled:
Zapłaciłam dzisiaj za przedszkole i mile się zdziwiłam, że tylko 160 zł :-) Spodziewałam się coś koło 200 zł.
 
To Maciuś powoli też sie przyzwyczaja - fajnie...
Klaudia, rzeczywiście niedużo zapłaciłas za to przedszkole....
Ja tez właściwie niewiele zapłaciłam , na szczęście dostaliśmy zniżkę (po znajomości) i z ubezpieczeniem i komitetem rodzicielskim zapłaciłam 270 zł. , ale sie ucieszyłam....... nie spodziewałam sie jakichkolwiek ulg.......
 
To 160 zł, to opłata stała + posiłki. Narazie nie ma w tym ubezpieczenia. Jutro idę na zebranie, to pewnie każą coś dopłacić :baffled:

Wiecie co? Tak sobie obserwuję rano tych przedszkolaków i stwierdzam, że płaczą głównie... chłopcy. Kurde, okazuje się, że już od małego kobitki są mocniejsze psychcznie :-)
 
to u nas w przedszkolu towarzystwo płaczące działa na zmiany - wczoraj dziewczynka, dziś chłopiec.;-) ale może faktycznie masz rację...od jutra robię badania do statystyk ;-)...

rany jak ja chcę urodzic ... only 6 days to go ehhhhhh (znając życie, małe będzie uparte i posiedzi we mnie jeszcze 2 tygodnie ;P)
 
reklama
To 160 zł, to opłata stała + posiłki. Narazie nie ma w tym ubezpieczenia. Jutro idę na zebranie, to pewnie każą coś dopłacić :baffled:

:-)

u nas 148 stała plus 5,50 posiłek na miesiąc wychodzi teraz 121,00 do tego 30 zl ubezpieczenie , rytmika 16,00 rada rodziców 15,00 i angielski który nie jest obowiązkowy ale wszystkie dzieci idą więc mała też musi bo inaczej w kącie będzie siedzieć i coś innego robić :confused:
więc chcąc niechcąc zapisałam i koszt 22,00

322,oo to będzie nasz koszt przedszkola przy pełnym miesiącu uczestniczenia
 
Do góry