reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Anikaa gratuluję!!!!!

U nas marnie, problemy z adaptacją a teraz dodatkowo przeziębienie. W sumie Daria powinna zostać w domu bo ma zielony katar ale boję się zrobić przerwy bo znowu wrócą najgorsze dni (wymioty, bóle brzucha, problemy ze snem itp. itd :-(). Sama juz nie wiem co robić :confused:

Na szczęście druga dzidzia zdrowa jak wynika z usg :-)
 
reklama
Anikaa gratuluję!!!!!

U nas marnie, problemy z adaptacją a teraz dodatkowo przeziębienie. W sumie Daria powinna zostać w domu bo ma zielony katar ale boję się zrobić przerwy bo znowu wrócą najgorsze dni (wymioty, bóle brzucha, problemy ze snem itp. itd :-(). Sama juz nie wiem co robić :confused:

Na szczęście druga dzidzia zdrowa jak wynika z usg :-)
Może jednak zostaw Darię w domku. Ja tak Maćka posyłałam z katarkiem do przedszkola, no i skończyło się zapaleniem ucha :no: Katarek się przeniósł dalej.
 
Anikaa gratuluję!!!!!

U nas marnie, problemy z adaptacją a teraz dodatkowo przeziębienie. W sumie Daria powinna zostać w domu bo ma zielony katar ale boję się zrobić przerwy bo znowu wrócą najgorsze dni (wymioty, bóle brzucha, problemy ze snem itp. itd :-(). Sama juz nie wiem co robić :confused:

Na szczęście druga dzidzia zdrowa jak wynika z usg :-)
Biedna Daria...... moze rzeczywiście powinnas w domu ja zostawić póki jej nie przejdzie katarek... dobrze , że druga dzidzia zdrowa.....
A moja Gabryska nie ma juz najmniej szych problemów z przedszkolem, nie wyobraża sobie, że mogłaby nie iść...... na szczęście jest zdrowa. odpukać... już 4 tydzień chodzi i nic.... Pewnie jeszcze wszystko przed nami..........
 
Dzięki dziewczyny :-)

Zawołałam pediatrę na dzisiaj przed południem (sama musiałam spóźnić sie kilka godzin do pracy ale spoko). Na szczęście mamy do czynienia tylko z przeziębieniem, oskrzela czyste, gardło trochę zaczerwienione (w sumie dzisiaj to już ja sama widzę, że jest lepiej :tak:). Tak więc jutro, zgodnie z opinią pani doktor,wracamy do przedszkola :tak:
 
witam :-)

i zaglądam zobaczyć czy Lila już się rozdwoiła :-)
i nic nie wiadomo....

w tak w ogóle to gratuluję nowych suwaczków!!!!
i pozdrawiam
E.
 
witaj Elwis :-)
ja sie kulam,synek cos sie nie spieszy na ten swiat,a ja jestem juz mega wymeczona

no i gratuluje nowego suwaczka :-):-) spokojnej drugiej polowy ciazy zycze :-)

Nenius jak tam Daria? zdrowa juz?
 
Nenius jak tam Daria? zdrowa juz?

hmm nadal kaszląca...w dzień to nawet nieźle, najgorzej rano. No ale leki bierze więc mam nadzieję, że bedzie dobrze.
Ja się ostatnio z kaszlem męczyłam ponad 2 tygodnie.
Co do przedszkola to nadal mamy poranne płacze (dziś S musiał ją siłą ode mnie odrywać) + budzenie się w nocy i spanie z nami ale w piatek została bardzo wychwalona przez przedszkolanki i nawet dostała nagrody w przedszkolu bo ponoć cały dzień była grzeczna i usmiechnięta. No coż, walczymy dalej.


A Ty nadal 2 x 1? Czekamy na wieści :tak:(tzn ja czekam bo jakoś nikogo innego poza Elwis- fajnie, że zajrzałaś - nie widzę :szok:)
 
Ostatnia edycja:
bidulka Daria. , może w końcu przyzwyczai sie do przedszkola.........
dużo zdrówka dla niej!!!!


Lila czekamy na wieści............ ,Gabrielek już urodzony?????????
 
reklama
bidulka Daria. , może w końcu przyzwyczai sie do przedszkola.........
dużo zdrówka dla niej!!!!

Dzięki :-), dzisiaj rano obyło się bez płaczu :-), zobaczymy co będzie dalej.

Niestety kaszle nadal...a mnie od 2 dni boli gardło :baffled:

A co u Was Moooma? Jak się czujesz? I co Gabrysia na to, że będzie braciszek? Daria marzy o siostrze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry