reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witajcie Lipcóweczki, czy jeszcze ktos tu zagląda???
Jak Wasze przedszkolaki zdrowe jeszcze?? ( móJ tak)
Przyzwyczaiły sie do przedszkola?? Gabryśka przyzwyczaiła sie i w sobotę i w niedziele obraża sie na nas rano, że nie idzie do przedszkola... ni myslałam ,że tak szybko sie zaklimatyzuje......
 
reklama
mojemu co prawda dopiero się zaczyna choróbsko ale od wczoraj siedzi w domu. Co do adaptacji to nie było problemu ale wiem że to wynik tego iż chodził do żłobka.

rany ale mnie nerki bolą:-(
 
Maciuś po dwóch tygodniach w przedszkolu siedzi dwa tygodnie w domu. Ma zapalenie ucha.

mojemu co prawda dopiero się zaczyna choróbsko ale od wczoraj siedzi w domu. Co do adaptacji to nie było problemu ale wiem że to wynik tego iż chodził do żłobka.

rany ale mnie nerki bolą:-(

O kurcze , biedaki chłopaki.. juz zaczyna sie przedszkolowe chorowanie........... Dużo zdrówka dla Maciusia i Kubusia!!
No Anika I dla Ciebie zdrowia... no co te nerki...........??? Niech sie nie wygłupiają!!!!!
A Ty już urodziłaś ....??????
A moja Gabryska odpukac narazie zdrowa....
 
Anikaa witaj w klubie:-D
ja tez 2w1

dzisiaj jade na kontrole ktg ,bo maluszek doslownie mi sie nic nie rusza i zaczynam schizowac

zdrowka dla wszystkich przedszkolakow:happy:
 
reklama
Do góry