reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a takie podobne piernikowe domki jak robil elfik są w Ikea-polecam:)
teraz Tosia wygląda tak:
 

Załączniki

  • aaaa.JPG
    aaaa.JPG
    21,8 KB · Wyświetleń: 36
reklama
ja przez te choroby malej i niemożność wychodzenia z domu w ciągu dnia mam chyba depresję-dziś caly dzień przechodzilam w szlafroku-nie mówcie tylko nikomu:sorry2:
gdyby chcialo mi się tak jak mi się nie chce....
ble...
nie smucę więcej -spadam-pozdrawiam wszystkie macie lipcowe
do następnego razu...
 
Hej,
pamiętacie mnie jeszcze:confused:
tosia znów przeziębiona-3 raz od listopada.... znów katar, kaszek i stan podgorączkowy...
e_mamo patrząc na Julcię to nigdy bym nie przypuszczala, że ona taki niejadek, może daj na luz-żolądki naszych pociech są wielkości ich piąstek-gdyby tak wrzucić wszystko co zjada i wypija w ciągu dnia do pustego balonika uzbieraloby się tego jedzenia, co?:)
więc moim zdaniem nie jest tak źle jak piszesz:-p

nom, mleko plus woda plus syropy rzeczywiście uzbiera się tego w ciągu dnia:baffled:

ja przez te choroby malej i niemożność wychodzenia z domu w ciągu dnia mam chyba depresję-dziś caly dzień przechodzilam w szlafroku-nie mówcie tylko nikomu:sorry2:
gdyby chcialo mi się tak jak mi się nie chce....
ble...
nie smucę więcej -spadam-pozdrawiam wszystkie macie lipcowe
do następnego razu...

i tutaj przybijam z Tobą piątkę;-)
Sama mam nastrój do d_u_p_y więc uciekam precz:zawstydzona/y::nerd:
 
Hanti brava dla Otylci, a tak przy okazji to czy ona wczoraj nie miala imienin? :confused:wszystkiego naj!!!:-)
Ania.g gratulacje dla Piotrusia, duuzy chlopak:-)

Wiec uwierz mi ze Cie rozumiem i chociaz wiem ze sie denerwujesz to jednak nic Ci w tej sprawie innego nie doradze jak tylko cierpliwośc
E-mama zaufaj Elfowi:tak::blink:

Aniu, może oddasz nam choć z pół kilo dla Jagódki? Moja mała od porodu nawet kilograma nie przytyła :-:)-:)-(
ale jakis gramy to przybrala, co? :blink: a co na to lekarz?

Ysia, zdrowka i powodzenia jutro na zaliczeniach!
Lila dla ciebie tez zdrowka! jak tam nauka norweskiego? podejrzewam ze dobrze skoro serfujesz po norwesku w internecie;-)

Elenka& Edytka, buziaki na poprawe humorku.
Elen a co to za nowy suwaczek?:confused:

Tofinek, Tosia jest sliczna, modeleczka!:tak:duzo zdrowka dla obu i nie dawaj sie codziennosci!:tak:

ja od samego rana nie mialam swiatla. o 13 zadzwonilam na pogotowie energetyczne a pan mowi, cytuje "ee! jakos po 15 juz bedzie. przepalila sie taka mala diodka. chlopaki wymieniaja":baffled: strach pomyslec ile im zajeloby wymienienie duzej "diodki":no::baffled:
przez brak swiatla zniszczyli moj starannie przygotowany plan dnia- dupa z depilacji, dupa ze sprzatania, dupa z pracami na komputerze, nawet po zakupy nie moglam jechac bo musialam poczekac az mi wlosy same wyschna:baffled:
 
Hejoo :-)
Daria zdrowieje, uffff od razu humor lepszy :-)

jak czytam ile jedzą Wasze dzieciaczki to jestem w szoku, bo Daria ma wielki apetyt i to codziennie .
Dziś zjadła:
rano: całą bułkę z pasztetem, pomidorem i ogórkiem, 2 danonki
później: 4 mandarynki, daktyle
obiad: sałatkę z tuńczykiem, łososia i 3 rybki z morszczuka
tyle pamiętam, ale pewni coś jeszcze było :sorry2::sorry2::cool2:
teraz śpi, ale jak się obudzi pewnie jeszcze coś zje:zawstydzona/y:

dziś ją zważę, bo sama jestem ciekawa ile waży mój łakomczuszek:cool2::-p:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry