reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witam wieczorkiem!
Jak ja mam czas to was juz nigdy nie ma
My po dzisiejszej kontroli, jest juz nieco lepiej ale jeszcze daleko od ideału

Piszecie o jedzeniu dzieciaczków u Nas też ostatnimi czasy jest niezbyt dobrze, trzeba namawiać i uciekać sie do różnych podstępów ale Nati je wiecej niż Nisia od elfiko i Julinka od e mamy

Jak sie okazało to nie mam jutro zaliczeń i bardzo ale to bardzo sie cieszę z tego bo nic nie umiem ale za to bede musiała sie tego nauczyć na 5 stycznia i znając siebie bedę sie uczyła dopiero po sylwestrze

Jestem u rodziców i zaczynam robić sobie Fotoalbum bo to co zrobiła Edytka bardzo mi sie spodobało, znalazłam kilka ostatnich fotek Nati i wklejam je na Maluchach
 
reklama
hi dzieki...zapomniałam napisac ze na Warszawianka w Jachrance --hi hi to juz druga tego typu pomyłka w dniu dzisiejszym...chyba trzeba odpocząc...to na pochybel i dobranoc
a widzisz. tak mi sie wydawalo ze jakis cel tego glosowania musial byc. zaraz zaglosuje jeszcze raz i podam dane np mojej siostry;-)

1.Jak ja mam czas to was juz nigdy nie ma
My po dzisiejszej kontroli, jest juz nieco lepiej ale jeszcze daleko od ideału

2.Jak sie okazało to nie mam jutro zaliczeń i bardzo ale to bardzo sie cieszę z tego bo nic nie umiem ale za to bede musiała sie tego nauczyć na 5 stycznia i znając siebie bedę sie uczyła dopiero po sylwestrze

3.Jestem u rodziców i zaczynam robić sobie Fotoalbum bo to co zrobiła Edytka bardzo mi sie spodobało
1. nie ma w nocy ale z ranka znow wylazimy;-)super, ze kontrola pokazuje poprawe!:tak:
2.hehehe, pamietam te czasy. robilam dokladnie tak samo;-):-D:-D ale przez cale piec lat studiow nie mialam ani jednej poprawki, czyli system sie sprawdzal;-):-D
3. :-D:-D:-Dbez komentarza:-D:-D:-D

żle spałam, ledwo widze na oczęta a cały dzień siedzę w robocie:dry:
ale........dostałam @...uff......były lekkie obawy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
:-pladnie ladnie!;-)teraz sie mozna zrekalsowac troszke;-)
ja tez zle spalam, to pewnie poddenerwowanie ze rodzice dzis wracaja i znow bedzie charmider w domu:baffled:


Gazelka jak tam humorek? lepiej? zobacz co znalazlam!!! (szkoda tylko ze troszeczke za pozno bo urodzinki niedawno mialas) zobaczylam ten torcik i od razu ty mi przyszlas na mysl:-)
11949127701e1100ded7gazli3.jpg
 
Gazelka jak tam humorek? lepiej? zobacz co znalazlam!!! (szkoda tylko ze troszeczke za pozno bo urodzinki niedawno mialas) zobaczylam ten torcik i od razu ty mi przyszlas na mysl:-)
11949127701e1100ded7gazli3.jpg


Śliczności :) Patrząc na ten torcik poczułam się jak mała syrenka ;-):-)

Ostatnio patrząc na matę edukacyjną Guci (motyw zwierzęta morskie :cool2:) uświadomiłam sobie, że mój rodzony brat i cioteczna siostra (która matę sprezentowała) też są fanami motywów morza! To jest po prostu u nas rodzinne :tak:

A dla innych wielbicieli morza wiadomość - w moim ukochanym Blue City dzisiaj otwierają oceanarium! :szok: Ma być czynne do wiosny. Co prawda nie spodziewam się nie wiadomo czego, ale lubię popatrzeć na morskie akwaria, są takie lśniące. Chyba na 30ste urodziny sobie takie zafunduję :happy2:

Moje samopoczucie - dziś mam pierwszy sukces zdrowotny Guci (w końcu przytyła!), więc z jednej strony odczuwam ulgę, z drugiej - jestem wykończona. Ale mam nadzieję, że teraz coś sie przełamało i zacznie być lepiej.

Olivia, będziesz miala aparat na gwiazdkę? Innym kupujesz wymarzone prezenty, a co Ty dostaniesz? ;-)
 
na bobie wstawiłam na chwilkę kilka fotek domku:cool2:
taaa wkleiła i skasowała...........albo u mnie nie widać!!! :-):-):-):tak::tak:


cześć lipcoweczki :happy2::happy2:
od wczoraj jestem w ferworze sprzątania, dzisiaj skończyłam po 19 a teraz odpoczywam sobie i patrze co u Was...coś mało tego ostatnio :baffled::baffled::baffled:

zauroczona ozdobami swiatecznymi ( i nie tylko oczywiscie) z Ikeii jutro sie tam wybieramy, najblizsza jest w Krakowie, wiec jutro mamy mała wycieczke :cool2::cool2:


elf na finiszu odliczania:cool2::cool2:

edziu jak tam pakowanie??

gazelka gratki dla Guci, niech nam rosnie zdrowa i przybiera nie gramy a kilogramy!!!!

aaa i gratki dla Piotrusia, naszego młodego odkrywcy!!!!:tak:


czy Wy tez lubicie jak tak anemicznie pada snieg???? i jest tak kremowo wieczorem na zewnatrz??? bo ja uwielbiam :sorry2::sorry2::sorry2::cool2:
 
No witam witam chwilowo wieczorowo
Zyjemy- oczekujemy :tak:
Obecnie mam przed sobą wielki kubeł herbatki z sokiem żurawinowym, mandarynke( dobijam dzisiaj do kilograma w jedzeniu tych owocków) i kwasze sie własnie kiwikiem :tak:;-)
Dla mnie jadłospis swiateczny moze sie składac z następujących rzeczy- makówki( makiełki czy jak tam chcecie) tona mandarynek i morze herbaty z sokiem żurawinowym KONIEC
Na makówki czekam do 24go grudnia a mandarynkami juz teraz sie objadam więc znowu grozi mi uczulenie( mam co roku :-p)
Zaraz spadam na filmidło
Mam do wyboru:
- Zapach kobiety
- Doktor Żywago
- Plac Waszyngtona
- Piętno
To chyba tyle :-D
 
hello:-)

nie będe się rozpisywać,bo mam trzaśnietą rozdzielczość w kompie(ponoć brak jakiegoś sterownika)i szlag mnie trafia na lekko zamazane litery,ani się tego dobrze nie czyta,ani nie pisze:baffled::dry::baffled::no:
 
Hanti pamiętam ze mam Ci podac tytuły ksiązek ktore czytalam i mi sie podobaly
zrobie to obiecuje ale nie dzisiaj
Teraz juz zmykam
Dobranoc !
 
Elfik no jutro kończy się Twoje odliczanie do przybycia siostrzyczki.........a do męża też szybciorkiem zleci:-)
Otylka na paluszkach odlicza powrót taty,a zakład nam podarował jeden dzień .......tata wraca w czwartek:tak::tak::tak:

Joasiu życzę udanych i WIELKICH zakupów z amałe pieniądze:-p;-):tak:też lubię Ikeę........czekam na łosia,może się uda go wyciągnąć:confused::happy2::sorry2:

Oliviaa tort bardzo apetyczny i bajkowy,jak nic małej syrence go zwinęłąś;-):-p:-p:-p

Aniu zapomniałam POGRATULOWAĆ Twojemu Piotrusiowi,niech chłopak zwiedza świat,to takie ciekawe(a niedawno miałaś brzuszek......fiuu,ale to zleciało):elvis::elvis::elvis:

Ysia no i problem z głowy.........będziesz się martwić po świętach i sylwestrze.......hahahaha
Dla Natki już TYLKO zdrowszych dni życzymy:elvis::elvis::elvis:

Anikaa zagłosuję jeszcze raz,na siebie........bo wcześniej głosowałam na łosia:-p:tak:;-):-)
 
reklama
Do góry