reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Elfik ja pier...le,ale żeś kochana chatkę z piernika wylukrowała...........możesz cukiernię otwierać:tak::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:

nie mogłam się powstrzymać i już to musiałam napisać:sorry2::happy2:;-):-)
 
reklama
Nie licząc "nocnej" Hanti jestem pierwsza :-)
Ufffffffff koniec mojej pracy na dzisiaj
a oto moje ostatnie dzieło :-):-):-):-p
Jutro jak wyschnie powyciągam jeszcze wykałaczki i będzie lux :tak: i Nisia sie ucieszy :tak::-):-)
Elfik, chylę czoła do samej ziemi :tak:Super chatka!!!

a ja dzis zakupilam kolejne dwa prezenty! pozostaje mi tylko mama(bon do spa), dzieciaki(kolejka, klocki,pidzama i ta osmiornice chcialam), trzy kolezanki(spodnie z zara, plyta dvd i kolczyki) i kolega(futeral na aparat albo tez dvd) i wsio!:tak: chyba jestem na polmetku:-)

no i ostatnio mi ktoras cosik o bieliznie zaczela i polazlam dzis do intimissimi i mi sie tam komplecik jeden podoba-150zl:baffled::no: nie moge sie oprzec, czas sie leczyc!:tak::-p
Oliviaa, a nie chciałabyś jeszcze mi prezentu kupić??? :-):-):-)

och Kasiu mam zapieprz ze można by powiedzieć głowa boli ale...mnie boli brzuch - dorwała mnie jakaś grypa żołądkowa i ledwo łaże - fakt że pozostały mi już tylko osłabienie i ból brzucha ale i tak nie sprzyja to dobremu nastrojowi :sorry2:prócz tego mamy z młodym ostatnio kłopoty ze snem .np. wczoraj w nocy się obudził i żądał włączenia Pszczółki Mai :confused::dry: w sumie git..tylko że było około 2 w nocy:baffled: a tak to mam wrażenie ze dien jest za krótki, brakuje mi młodego i mam ostatnio jakiś taki nastrój blllllleeeeee
Współczuję problemów z żołądkiem. Potrafi dać w kość :baffled:
A co do nocnych przebudzeń, to u nas ostatnio na porządku dziennym (a raczej nocnym:-)). No ale Niutuś baaaardzo pomaga :-) Maciek coraz częściej budzi się, ale nie przychodzi do nas, a rano mi mówi, że w nocy mocno przytulił misia i się nie bał :-) No i zdecydowanie pomaga to, że nie zamykamy już drzwi do jego pokoju. jak się w nocy obudzi i zobaczy, że drzwi są zamknięte, to płacze, wstaje i je otwiera. A gdy zostawimy otwarte, to nawet jak się przebudzi, to przeważnie zaraz zasypia.
 
cesc :confused::confused::confused::-(

Elfiku - o-ra-ny!!!!! :shocked2::shocked2::shocked2::shocked2: boska jesteś! juz się moimi piernikowymi serduszkami chwalić nie będę :confused:
Dla Emamy: Saleta odzyskał przytomność

idę do roboty, dziś przyjeżdża szef i jak zwykle d**a, nie będzie miał dla mnie czasu :-:)-:)-:)-(
plus mega utrata krwi i w ogóle czuję sie podle :cool::cool::cool:
nara
 
hi już mam lepszy humor:-)...własnie zobaczyłam ze ta laska Apina wciąz się w galerii wygina hi hi hi niezła jest ...mojej faworyta ...i tym pozytywnym akcentem koleżanka Anaka ucieka do spanka :cool2:joł, czekierap, czekierap....deeeeeeeeeeeeeeeensssssssss
hihiihii, jak to drobiazg potrafi humor poprawić :-):-):-):-)
 
Cześć :-) Kawka i pierniczek (kupny niestety :-() zaliczone :-)

Ufffffffff koniec mojej pracy na dzisiaj
a oto moje ostatnie dzieło :-):-):-):-p
Jutro jak wyschnie powyciągam jeszcze wykałaczki i będzie lux :tak: i Nisia sie ucieszy :tak::-):-)

WOW, WOW, WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę powinnaś się zacząć tym zajmować zawodowo, mogłabyś pracować nawet w domu a dodatkowa kaska by wpadła :tak:

1. Nenius, Daria jest czadowa!:tak::-)

2. kuzynka z niemiec wyslala mi smsa dzis wieczor ze jej tzryletnia coreczke nieprzytomna wczoraj wieczorem karetka zabrala do szpitala bo mala miala 41,3 goraczki!!!:-:)no::-( wczesniej byla przeziembiona troszke. w sumie to udaje im sie ta goraczke zbijac do 38 ale lekarze nie mowia co to-robia ciagle badania i twierdza ze pewnie z tydzien beda musieli w tym szpitalu posiedziec.

3. a ja dzis zakupilam kolejne dwa prezenty! pozostaje mi tylko mama(bon do spa), dzieciaki(kolejka, klocki,pidzama i ta osmiornice chcialam), trzy kolezanki(spodnie z zara, plyta dvd i kolczyki) i kolega(futeral na aparat albo tez dvd) i wsio!:tak: chyba jestem na polmetku:-)

1. dzięki :-), rozumiem, ze o zdjeciach mówimy :sorry2:
2. o rany :szok::szok::szok:, oby malutka szybko wydobrzała
3. ratunku, jak Ty dużo prezentów kupujesz :szok::szok::szok: Wy też tak??? My kupujemy prezent Darii, sobie zamówimy perfumy/wodę a rodzicom/teściom/rodzeństwu to tylko jakieś drobiazgi w stylu słodyczy...

hi już mam lepszy humor:-)...własnie zobaczyłam ze ta laska Apina wciąz się w galerii wygina hi hi hi niezła jest ...mojej faworyta ...i tym pozytywnym akcentem koleżanka Anaka ucieka do spanka :cool2:joł, czekierap, czekierap....deeeeeeeeeeeeeeeensssssssss

???????????????????????

cesc :confused::confused::confused::-(

Elfiku - o-ra-ny!!!!! :shocked2::shocked2::shocked2::shocked2: boska jesteś! juz się moimi piernikowymi serduszkami chwalić nie będę :confused:
Dla Emamy: Saleta odzyskał przytomność

idę do roboty, dziś przyjeżdża szef i jak zwykle d**a, nie będzie miał dla mnie czasu :-:)-:)-:)-(
plus mega utrata krwi i w ogóle czuję sie podle :cool::cool::cool:
nara

och Kasiu mam zapieprz ze można by powiedzieć głowa boli ale...mnie boli brzuch - dorwała mnie jakaś grypa żołądkowa i ledwo łaże - fakt że pozostały mi już tylko osłabienie i ból brzucha ale i tak nie sprzyja to dobremu nastrojowi :sorry2:prócz tego mamy z młodym ostatnio kłopoty ze snem .np. wczoraj w nocy się obudził i żądał włączenia Pszczółki Mai :confused::dry: w sumie git..tylko że było około 2 w nocy:baffled: a tak to mam wrażenie ze dien jest za krótki, brakuje mi młodego i mam ostatnio jakiś taki nastrój blllllleeeeee

Dla Elenki i Anikii :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
Elen, ja wczoraj próbowałam zrobic kurkę z papieru i poddałam sie w połowie :-) Mam nadzieję, że twój aniołek wyjdzie :-)
 
Rany, ale się lenię. Od rana siedzę przed kompem. :-) Pogoda ładna, słonko świeci - zamiast iść z dzieckiem na spacerek ja zakładam klasę na nasza-klasa :-)
 
reklama
Do góry