reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

E-mamo, nie wmawiaja nam tu ze dlaej kleisz albumy. wybaczymy nieobecnosc jak nam za miesiac radosna nowine napiszesz;-)

mam wrazenie ze ktos mi umknal...:confused::sorry2:

Oliviaa a umknął Ci ktoś............nasza kochana Elenka,ale bidulka ma bardzo dużo pracy:-p:sorry2:

E-mamo właśnie,co tam u Ciebie kochana.........odezwij się:tak:
 
reklama
he he to nie do końca tak
na kawe pojechał to fakt ale przy okazji zostawi tam samochód i jak bedzie jechał do domu na swieta to najpierw poleci do brata samolotem po auto a potem juz z Niemiec ma łatwiejsza droge do domu. Brat kupi tez opony zimowe do naszego samochodu bo w Hiszpanii takie opony to abstrakcja( tam nigdy nie uzywają) i kosztuje to tam majątek, w Niemczech sa tańsze. Jest wiec to kawa w interesach :cool2::cool2::cool2: joł

Elfik pretekst wypicia kawy,jak najbardziej do przyjęcia,najważniejsze,że to nie Ty kochana zostałaś obarczona kupnem opon zimowych,bo u nas staje się tradycją,że to właśnie ja je kupuję(oczywiście cała w nerwach,by były ok.),a później czekam,jak na wyrok:no::no::no:

wcześniej kupiłam kleber,teraz michelin.........najważniejsze,że łosiowi odpowidają:-p:sorry:
 
Witaj Tofinku:-).........fajne Elfy,napisz czasem,co tam u Was słychać:tak::tak::tak:


dobra kobitki czas zrobić coś w domku......spaaadam:-p:cool2:
 
M od 12 czeka w nowym biurze na gości z TP, którzy mieli podłączać te telefony. Mieli być dzisiaj między 12 a 14. O 13 zadzwonił na 9393 i powiedzieli mu, że mają wpisane, że ekipa przyjdzie 8-go. Akurat :dry:, już ja widzę jak przyjdą w sobotę :dry:. Powiedział, że czeka do 14 i jedzie zrobić awanturę, postraszyć sądem albo kogoś pobić ;-);-);-)

A tak poważnie to jest po prostu tragedia. Całe szczęście, że mamy dostęp do służbowych kont w domu i komórki bo inaczej to firma by stanęła. Ja nie wiem co oni sobie myślą :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A za nowe biuro trzeba przecież płacić, mimo że nie mamy możliwości go użytkować.......
 
Elfik pretekst wypicia kawy,jak najbardziej do przyjęcia,najważniejsze,że to nie Ty kochana zostałaś obarczona kupnem opon zimowych,bo u nas staje się tradycją,że to właśnie ja je kupuję(oczywiście cała w nerwach,by były ok.),a później czekam,jak na wyrok:no::no::no:

wcześniej kupiłam kleber,teraz michelin.........najważniejsze,że łosiowi odpowidają:-p:sorry:
He he ja mogłabym je nawet kupic ale przetransportowanie ich do Hiszpanii zeby mógł G na nich tutaj przyjechac to by sie nam za bardzo nie opłacało :sorry2:
 
Hej:-)
właśnie skończyłam myć okna (hanti;-)) całe 3 sztuki, w tym 2 balkonowe
jutro druga tura:tak:
Iwon gratulacje medialnego synka, pochwal się fotką
 
reklama
No dobra macie, ale strasznie niewyraźna, bo zrobiłam zdjęcie gazecie aparatem z tel. ;-) Znak rozpoznawczy- plaster na czole :-D
 

Załączniki

  • Ar1.jpg
    Ar1.jpg
    69,9 KB · Wyświetleń: 50
Do góry