reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hellóóóółłłłłłłłł :cool2:


Iwonko
Z okazju urodzin
Zdrowia -życzę dziś Tobie,
okazja taka nie co dzień się zdarza,
aby wyrazic słowami,co serce w ciszy co dzień powtarza.
Szczęścia-życzę Ci również
takiego,jak Ty sama pragniesz,
bo dobrze gdy będzie przy Tobie,
a Ty -czym ono jest-odgadniesz.
Miłości-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia.
śpiew ptaków kochaj i ludzi,
a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz.
Stu lat-w miłości i zdrowiu,
niech towarzyszy Ci szczęście
Twój bagaż życiowy-mądrość-
przykładem dla innych niech będzie.
Spełnienia marzeń najskrytszych
niech bedą realne i jasne.
Marzenia spełniają się często

niech spełnią się też Twoje własne!
Radości-też życzę Ci wiele
by Twoją twarz uśmiech zdobił,
a jeśli się czasem zasmucisz
to tylko na krótką chwilę.
Wytrwałości-życzę Ci także,
w realizacji pragnień i celów.
Cierpliwą bądz i odważną!

22cc99466c1321b4cw6.jpg

 
reklama
Kredziu jesli jeszcze czasami do nas zagladasz
Z okazji urodzin,
które są raz w roku
Niechaj będą szczęśliwe
i pełne uroku
Składam Tobie szczere
życzenia
Aby się spełniły
najskrytsze marzenia

919mu3.jpg

 
Część:-)
wpadam tylko zyczyc miłego dnia, bo u nas piękna pogoda, a że mam dzień na sprzątanie to myję okna, piore firanki itd..ogólnie wielkie sprzątanie:cool2:



ja mam patrolówkę na zimę:-)

miłego dzionka kochane!!!
 
Elfik jak zawsze z ręką na pulsie :-) podpinam sie pod życzenia, jeśli mogę :zawstydzona/y:

FlowersPinkPower.jpg


domyślam sie, ze Twoje GG nadal nie działa?? szkoda :-(​
 
baby,czy po tabsach anty,moga rosnąc cycuchy,tak mnie jakoś bolą i są bardziej pełne,a okres mam regularnie.....:confused::shocked2::dry::baffled:

ja chcę swoją miskę C:eek::unsure::oo:
nie zanotowalam tego zjawiska. w moim wypadku w zasadzie sie nic nie zmienilo jesli chodzi o cialo miedzy okresem przyjmowania tabletek, a przed.

jeśli chodzi o spanie w pielusze,to my niestety nadal ją musimy zakładać..........a ostatnio nawet mam wrażenie,że jest rano cięższa:szok::baffled::shocked2:,ale to chyba taki nasz rytuał,po wyjeździe tatusia,bo i wybudzenia nocne z płaczem:CHCĘ DO TATUSIA,zaliczamy:-:)-:)-(
bidulek. a teraz tatus kiedy przybedzie?

No mnie się udało z ta wiosną, bo ja wlasnie chciałam na wiosnę :-p Ale było liczenie i mierzenie, wiec pewnie dlateg.
Jakby co służę pomocą jak robic dziewczynkę :-D:-D:-D:-p
ja sie chyba zglosze w odpowiednim czasie bo bardzo bym chciala miec synka:-D;-)

Cos Wam napiszę :-) Pomyślicie, ze jestem nienormalna.

Cieszę się że to bedzie drugi syn :-p Słowo. Ogromnie się cieszę i nie ma we mnie cienia smutku, żalu , sama jezscze nie wiem czego... Kocham go nad zycie i cieszę się że to własnie bedzie Marcelek :-):-):-)
cute ot co!:-)

mam pytanie dla mam bardziej sprzętowo zaawansowanych niż ja: czy jest jakaś możliwość odtwarzania na dvd płyt VCD, chociaż w opisie sprzętu pisze, że ich nie odtwarza? moze jakis program trzeba wgrać albo cuś :-:)-( zakręciłam, no nie? ale jestem bez kawy i trochę zła na Julię, bo mi nawet buziaka rano nie chciała dać :-:)-:)-(
na moje oko nie:no:

Elen udanych zakupów :-) Ja kupiłam sobie fajną czapę na jesień, ale nie noszę, chociaż łosiek mnie ściga :zawstydzona/y: Nie lubię niszczyć sobie fryzurki ;-) Pewnie założę dopiero zimową w ostatnim momencie, jak przyjdą przymrozki :-p
:-p ja tez nie! nie zebym znowu sobie ukladala jakos specjalnie ta fryzurke;-)
 
Witam:-)u nas nadal słonecznie:-D

dziasiaj miałam nockę,jak mama noworodka,co chwilkę przepudzenia z płaczem,a i wędrówki po mieszkanku,w ostatniej chwili złapałm Otylkę,jak chciała Damiana budzić:szok:
 
reklama
Niania dołoby radę To ciacho zamówić do domu..........aleee mi się chceeeeeeeee TOOOORTAAAA:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

ja proszę o TAKIEE ciacho 23.02:sorry2:
 
Do góry