reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

miałam się jeszcze zapyatać,czym myjecie maluchom głowy,chodzi mi o nazwy szamponów,bo u nas wciąż Bubchen,ale Otylcia ma takie liche włoski,że ciągle jej się kołtunki robią i się zastanawiałam,czy są dla takich szkrabów szampony ułatwiające rozczesywanie:confused::confused::confused:
 
reklama
STO lat za TRZY latka BYCIA RAZEM!!!

ja niestety nie należę do grona jubilatów:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::sad:dlaczego nikt mi nie perzysłał wtedy esemeska,że tu jest tak zaje....cie:sorry2::-p


musze Wam przy okazji napisać,że DZIĘKI WAM JESTEM LEPSZĄ MAMĄ I PEŁNIEJ PRZEŻYWAM TO MACIERZYŃSTWO.........DZIĘKI KOCHANE:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
jeśli chodzi o spanie w pielusze,to my niestety nadal ją musimy zakładać..........a ostatnio nawet mam wrażenie,że jest rano cięższa:szok::baffled::shocked2:,ale to chyba taki nasz rytuał,po wyjeździe tatusia,bo i wybudzenia nocne z płaczem:CHCĘ DO TATUSIA,zaliczamy:-:)-:)-(
 
Hellooooo My Dear :-):-):-)

Anybody home??:-p

No narazie dupa :baffled: Ale jak mówiłam - jak do grudnia nie załapiemy, to normalnie chyba trza będzie zacząć liczyć, mierzyć i takie tam. Spoko - plan jest, żeby w 2008 urodzić, więc do marca mamy czas :-) Szkoda tylko, bo tak chciałam urodzić na wiosnę. :-(


O rany, ale jaja :szok::szok::szok: Wiecie co? Z tej okazji wyznanie: Strasznie was lubię!!!

No mnie się udało z ta wiosną, bo ja wlasnie chciałam na wiosnę :-p Ale było liczenie i mierzenie, wiec pewnie dlateg.
Jakby co służę pomocą jak robic dziewczynkę :-D:-D:-D:-p

My Ciebie tez bardzo lubimy :-):-):-) Ale ten czas leci. Na serio jestescie mi bardzo bliskie :elvis:

Niania - zakupy ostre- zazdroszcze:-p - kurde nie mam teraz kasy na zadne szalenstwa:baffled: .

Mamy ostre odliczanie, bo funduszy przy tej budowie to nam juz dawno zabraklo:no::no::no:

Aniu my zaczynamy 3 grudnia. Myslę, ze to moje ostatnie podrygi :-p:shocked2:

elfik ja też się napalam na tą ośmiornicę
dziewczyny bardzo chwaliły :-)

dostałam nawet ulotkę z zabawkami że jest jakaś promocja za 49 zł:-)

Kurde moze i ja to kupię :sorry2: A to takie coś wielkie z ciastoliną?
Dajta linka jakiegoś:sorry2::blink:

Niania obie obcje razem i wypas na całego,do tego jeszcze by trzeba było dzieciaki,gdzieś sprzedać i nic,tylko mniaaaaam...........ale się rozmarzyłam.........miooooodzioooo

Taaaaa koniecznie;-)

miałam się jeszcze zapyatać,czym myjecie maluchom głowy,chodzi mi o nazwy szamponów,bo u nas wciąż Bubchen,ale Otylcia ma takie liche włoski,że ciągle jej się kołtunki robią i się zastanawiałam,czy są dla takich szkrabów szampony ułatwiające rozczesywanie:confused::confused::confused:

Ja myję Johnsonem :tak::tak::tak: Albo kolorowymi szaponami z US, które przesyła tesciowa :tak:
 
Cos Wam napiszę :-) Pomyślicie, ze jestem nienormalna.

Cieszę się że to bedzie drugi syn :-p Słowo. Ogromnie się cieszę i nie ma we mnie cienia smutku, żalu , sama jezscze nie wiem czego... Kocham go nad zycie i cieszę się że to własnie bedzie Marcelek :-):-):-)
 
Cos Wam napiszę :-) Pomyślicie, ze jestem nienormalna.

Cieszę się że to bedzie drugi syn :-p Słowo. Ogromnie się cieszę i nie ma we mnie cienia smutku, żalu , sama jezscze nie wiem czego... Kocham go nad zycie i cieszę się że to własnie bedzie Marcelek :-):-):-)

no nareszcie :-):-):-):-):-) :-) bardzo dobra wiadomość z samego rana, super :tak:
a wiecie, ze w dzisiejszej Kawie czy Herbacie było dziś o Stalowej Woli ???:sorry2::sorry2::sorry2: chyba narobili mi ochoty na zwiedzenie Wystawy COP :tak::tak::tak::tak:
jakie szczęście, ze to już piątek :-) Julia Peppę już ma - dzieki Elfiku :tak: i Emamo :tak::tak:a od kilku dni również świątecznego Elma (w grudniowym Dziecku, w ogóle całe polecam, bo im sie udało, no i jest coś pocieszajacego dla mnie na święta :blink::-(), dostała od cioci Eli :-p
mam pytanie dla mam bardziej sprzętowo zaawansowanych niż ja: czy jest jakaś możliwość odtwarzania na dvd płyt VCD, chociaż w opisie sprzętu pisze, że ich nie odtwarza? moze jakis program trzeba wgrać albo cuś :-:)-( zakręciłam, no nie? ale jestem bez kawy i trochę zła na Julię, bo mi nawet buziaka rano nie chciała dać :-:)-:)-(

Elfiku - uważaj na siebie i uczciwie odliczaj dni :-) cieszę sie, że chociaż ty zrobiłaś już świateczne zapasy prezentowe :tak: mnie to dopiero czeka ale przynajmniej zmniejszyła sie ilość koniecznych prezentów :-D:-D:-D na jutro mam silne postanowienie wybrać sie do Cubusa (jakieś obniźki o 40% nawet :szok:) i załatwić większość sprawunków, szczególnie musze sobie w końcu kupić jakąś czapę na łeb, bo niemiłosiernie boli :zawstydzona/y:

ale sie rozgadałam, fiu fiu! to dlatego, ze teraz tylko do Julki gadam :-D:-D:-D:-D nara, idu po kawu do McD'sa :-p:-p:-p
 
Dzień dobry królewny :-)

Hanti, my myjemy małemu włoski szamponem Nivea dla dzieci, polecam :tak:

Nianiu :rofl2::rolleyes::ninja2::cool2::cool2::cool2: A mówiłam, że fajowo mieć dwóch urwisów? :-):-):-)

Elen udanych zakupów :-) Ja kupiłam sobie fajną czapę na jesień, ale nie noszę, chociaż łosiek mnie ściga :zawstydzona/y: Nie lubię niszczyć sobie fryzurki ;-) Pewnie założę dopiero zimową w ostatnim momencie, jak przyjdą przymrozki :-p
 
no nareszcie :-):-):-):-):-) :-) bardzo dobra wiadomość z samego rana, super :tak:
a wiecie, ze w dzisiejszej Kawie czy Herbacie było dziś o Stalowej Woli ???:sorry2::sorry2::sorry2: chyba narobili mi ochoty na zwiedzenie Wystawy COP :tak::tak::tak::tak:

byłam, polecam............no i zapraszam heheh :-):-):-)

czesc dziewczyneczki :-):-)

pyszna kawa, słonce za okne a ja jakas taka blee :baffled::baffled::baffled:
powoli sie dobdzam :sorry2::sorry2:


elf nabrałam ochoty na ta osmiornice, popatrze u Nas w sklepach, jak ebdzie tansza a jesli nie najtansza na allegro znalazłam tę OŚMIORNICA CIASTOLINA PLAY-DOH REKLAMA TV !!! (272613870) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Elen udanych zakupów :-) Ja kupiłam sobie fajną czapę na jesień, ale nie noszę, chociaż łosiek mnie ściga :zawstydzona/y: Nie lubię niszczyć sobie fryzurki ;-) Pewnie założę dopiero zimową w ostatnim momencie, jak przyjdą przymrozki :-p

ja tez poszukuje czapy :-):-)
ale u nasz przymrozki juz znaczne wiec przydałoby sie zakupic jak najszybciej :cool2:
 
Do góry