reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

takie kury, co to sie beda niedlugo po filharmoniach obijac!:-p a potem po bankiecikach. zobaczymy, o ktorej E-mama do domku zawita, no zobaczymy;-):-p

niech ze pani szanowna poluzuje troche lancuch od grzedy i pojdzie zrobi jakies fotki tych zakupow, please!
czarne wszystko? i tak nic, a nic w innym kolorze? a moze by jednak cos np swiecacego do tego? np wielka broszke z cyrkoniami?:sorry: no chyba ze Edytko caly czarny stroj ma byc tlem dla...pierscionka z wielgachnym brylantem, branzoletki wysadzanej rubinami oraz naszyjnika i kolczykow rownie wystawnych;-)


rezultat mojego pieczenia
1.biszkopt- zadziwiajaco dobrze wyszedl
2. piernik wyglada cudnie i pachnie cudnie tyle ze jest chyba lekko zakalcowaty(jak dla mnie bomba bo uwielbiam zakalce. a nie mowilam mojej matce zeby nie wkladac rodzynek? nie lubie upieczonych w ciescie i jak ja tego zakalca bede teraz jadla?:baffled:)
3. sneakers jest w trakcie ale jak na moje oko to wyglada podejrzanie ten przepis. niby ma to byc ciasto kruche a na moje oko to ma tyle do ciasta kruchego co ja do niskiej murzynki:baffled: zostawilam mamie niech sobie walczy

wlasnie dorwalam gazetke tesco w ktorej maja oferte specjalna na laptopa Siemens fujitsu. probuje sie do nich dodzwonic, wypytac o dane techniczne i .....koles mnie rozlacza ciagle!:angry::angry::angry:

Olivka ta gala to moje pierwsze "poważne" wyjście z domu od czasów hmmm ?? tak daleko moja pamięć nie sięga:baffled: No bo przecież zwykłego wyjścia do kina nie ma co porównywać, prawda? zobaczymy jak będzie. Póki co teściowa zgodziła się zostać z Julią do 21 więc nie wiem co z tym bankietem:crazy:
Acha pamiętam:tak::tak:, byłam na super imprezie 1,5 roku temu, to była moja 30stka hehe:rofl2: ale to nie była sztywna uroczystość tylko balanga w meksykańskiej knajpie nad morzem:laugh2: (prawda Alka;-):-p?)


A co do ubrań to szal jest przetykany srebrną nitką, torebka się świci i buty lekko też:happy:
 
reklama
Kurcze mój łoś ma dziś imieniny a ja mu rano nie złożyłam życzeń a pamiętam o tym od miesiąca:szok: Gapa ze mnie:baffled: Może przynajmniej dziś uda mi się smaczny obiad? bo ostatnio coś brakuje mi talentu:crazy:

to najlepszego dla mężulka!!!

Kurde, właśnie sobie zmierzyłam gorączkę, bo mi tak jakoś dziwnie, i zimno, głowa pobolewa i mam... 38 stopni :szok: I do tego latam co chwilę do kibelka. Kurna, mam nadzieję, że to nie jakis wirus i nie zarażę Maciejki. Na szczęście dzisiaj jest u babci.

ojoj, to może do łóżeczka, co? Niestety, pogoda do bani i wirusiska sie panoszą. Zdróweczka!!!

A gdzie jest Anusia?
 
Kurcze mój łoś ma dziś imieniny a ja mu rano nie złożyłam życzeń a pamiętam o tym od miesiąca:szok: Gapa ze mnie:baffled: Może przynajmniej dziś uda mi się smaczny obiad? bo ostatnio coś brakuje mi talentu:crazy:

ta ta, ja tak powinnam pisać :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
a Konradowi prosze i ode mnie złozyc życzenia :tak:
 
Książki to: "Kontaktowi czyli szklarze bez kitu" Miecugowa i Sianeckiego (zaczęłam wczoraj czytać- na razie jest super:tak:), "Polka" Gretkowskiej i trzecia książka to taka lekka śniadaniówka "Niania w Nowym Jorku"- podobno utrzymana w klimacie Dziennika Bridget Jones i Diabeł ubiera się u Prady. Jak dla mnie bomba:rofl2:
Kurde mój klimat.

Musze kupić tą ksiązkę Miecugowa i Sianeckiego :tak:
Druga czytałam - zajebista :tak:
Niania - tym bardziej w moim klimacie choc nei czytałam;-)

Kurde, właśnie sobie zmierzyłam gorączkę, bo mi tak jakoś dziwnie, i zimno, głowa pobolewa i mam... 38 stopni :szok: I do tego latam co chwilę do kibelka. Kurna, mam nadzieję, że to nie jakis wirus i nie zarażę Maciejki. Na szczęście dzisiaj jest u babci.

Sikanie i podwyzszona gorączką, i do tego jezscze zawroty głowy...no no kochana czyżby?:-p:-p:-p

A co do ubrań to szal jest przetykany srebrną nitką, torebka się świci i buty lekko też:happy:

:-D:-D:-D:-D uwielbiam, mój klimat:-p


A gdzie jest Anusia?

Anusia listy nie podpisałaś u nenius :-D Gdzie jestes :laugh2::-p
 
Mam kurtkę z Zary :-)Jest pierwsza klasa:tak::tak::tak:
I na bank mnie nie wypiździ:sorry::-p
I faktycznie mam XL. Trochę mnie to wpienia ze to XL ale nie bedzie :-)
271032987
 
Mam kurtkę z Zary :-)Jest pierwsza klasa:tak::tak::tak:
I na bank mnie nie wypiździ:sorry::-p
I faktycznie mam XL. Trochę mnie to wpienia ze to XL ale nie bedzie :-)
271032987

no pikna jest :-D:-D oglądałam podobną w sobotę ale niestety ja musze poczekać na wyprzedaże :baffled:


w sumie sama mogę jedną urządzić, mam sporo męskich ubrań do opchnięcia :sorry::sorry::happy::nerd::rofl2:
 
reklama
A ja ni z gruchy ni z pietruchy pochwale sie ze mam juz 21 zabka na koncie;-)
Piotrusiowi wybil sie wlasnie pierwszy zabek - dolna prawa jedyneczka - jestem dumna - znow:-);-)

Elen - humorek dopisuje (mniej lub bardziej)- oby tak dalej;-):-)
 
Do góry