reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

czesc

to ja-niewyspana Lila :confused2:
Hania noc ma za dzien wiec mam wymieszane w d..ie
mam powoli tak dosyc ze szok :confused2:
w dzien sprzatam,zajmuje sie Mili itd.,a w nocy nie moge spac bo młode szaleje od 24 do rana :confused2:
wieczor to wogole cyrk na kolkach,szczegolnie jak jestem sama bo Karol 2 razy w tygodniu wraca kolo 23 :-(

Najpierw Wielkie Gratulacje dla nowych podwojnych MAMA:
Lilka i Brunetko - WITAM w KLUBIE


dziekuje Aniu :happy:

zycze przeprowadzki przed swietami :happy:

Ja bardzo licze na to "z gorki"..... no i z kazdym dniem jestem blizej ....:-)
Zycze sily:-) i cierpliwosci:-)

tez w nocach sie tym pocieszam,ze kazdy dzien przybliza mnie do przespanej nocy np.
ostatnio powiedzialam Karolowi ze chyba speccjalny kalendarz sobie skombinuje i bede jak w wojsku skreslac dni :sorry:

Hejo
Glowa mnie boli KOSZMARNIE :eek:
Moje corka przed chwilą do mnie podeszla i odbyłyśmy zaskakująca rozmowe:
mamusiu kochaś mnie?
Tak kochanie, bardzo Cie kocham
A cy jestem jus duza dziewcynkom?
Tak , jesteś juz duza dziewczynką
To kupis mi jejojiba??:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::baffled: (wieloryba)

:-):-):-):-):-):-) super rozmowa
taka dorosła :-);-)

to co mama? kupisz jejojiba??:-)
 
reklama
co to za kolor? mi tez sie podoba :tak:
Dobre pytanie kochana :-) Ech zeby to było takie proste..
W moim rozumieniu to karmel.
w sumie sama mogę jedną urządzić, mam sporo męskich ubrań do opchnięcia :sorry::sorry::happy::nerd::rofl2:

leje na maksa :-D:-D:-D
I tak trzymać ;-)

istnieje jeszcze opcja spalenia :-p:-) albo pociecia na kawałeczki :-p:-D

A ja ni z gruchy ni z pietruchy pochwale sie ze mam juz 21 zabka na koncie;-)
Piotrusiowi wybil sie wlasnie pierwszy zabek - dolna prawa jedyneczka - jestem dumna - znow:-);-)

Elen - humorek dopisuje (mniej lub bardziej)- oby tak dalej;-):-)

Aniu moje gratulcje kochana :-)
 
czesc

to ja-niewyspana Lila :confused2:
Hania noc ma za dzien wiec mam wymieszane w d..ie
mam powoli tak dosyc ze szok :confused2:
w dzien sprzatam,zajmuje sie Mili itd.,a w nocy nie moge spac bo młode szaleje od 24 do rana :confused2:
wieczor to wogole cyrk na kolkach,szczegolnie jak jestem sama bo Karol 2 razy w tygodniu wraca kolo 23 :-(

)

Jezu mam ciarki:szok: i spociły mi się dłonie :sorry:

Lila bedzie coraz lepiej :sorry:

Boziu teraz jaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Ratunku!!!!!:szok:
 
czesc

to ja-niewyspana Lila :confused2:
Hania noc ma za dzien wiec mam wymieszane w d..ie
mam powoli tak dosyc ze szok :confused2:
w dzien sprzatam,zajmuje sie Mili itd.,a w nocy nie moge spac bo młode szaleje od 24 do rana :confused2:
wieczor to wogole cyrk na kolkach,szczegolnie jak jestem sama bo Karol 2 razy w tygodniu wraca kolo 23 :-(

tez w nocach sie tym pocieszam,ze kazdy dzien przybliza mnie do przespanej nocy np.
ostatnio powiedzialam Karolowi ze chyba speccjalny kalendarz sobie skombinuje i bede jak w wojsku skreslac dni :sorry:
Lilka a co dokładnie mała robi w tej nocy? Płacze? nie spi i lezy sobie?
Moze ma kolki? Boli ja brzuszek?
 
Niania nie stresuj sie na zapas :-p

ale ja mam juz w nocy nerwa w zenicie :-(
nie jestem tak cierpliwa jak z Mili,ktora byla aniolem do Hani wiec bez porownania ..

nawet Karol dzis ofukal w nocy nasza spiewaczke,bo nie mogl spac przez nią
Hania nie kwili...ona wali z grubej rury...az nas zadziwia ze takie male a taką potege w gardle ma :szok::eek::sorry:

wiecie..w dzien zajmowanie sie domem,Mili,w miedzy czasie Hania,to czlowiek ma juz dosc pod wieczor...a tu w nocy baterii naladowac nie mozna bo ... :confused2:

no i sie łapie w takich nocach na dziwnych myslach :sorry::-:)zawstydzona/y:

ale...przetrwam :confused2:
 
Lilka a co dokładnie mała robi w tej nocy? Płacze? nie spi i lezy sobie?
Moze ma kolki? Boli ja brzuszek?

w nocy to ona robi sobie dzien
w dzien spi,budzi sie tylko na karmienia i ma krotkie chwile aktywnosci- na noc byloby idealnie

a w nocy ma dzien
budzi sie to pierwsze to karmienie,potem odbijanie,potem przewijanie,potem noszenie bo Panienka ma oczy jak 5 złoty i zapomnij o spaniu
potem znowu karmienie i proby uspienia ktore trwaja anwet 2 h

kolek nie ma-na bank

a wyje w nocy jak ja probuje polozyc,jak przewijam,jak lezy nie pod tym katem co by chciala,lub ze wogole lezy :confused2:

w sobote konczy 2 tygodnie zycia to cos powinno sie jej zmieniac,a ja nie widze zadnej poprawy
no coz...bede czekac
mam nadzieje ze jej tak nei zostanie .....:sorry:
 
jestem dziś do niczego.............dopadło mnie jakieś grypsko,czy cos w tym stylu:hmm::hmm::hmm: jestem cała obolała,oby dzieciaki nie podłapały tego ode mnie:baffled::baffled::baffled:
 
Elfikwieloryb tekstem dnia,buziaki dla Nisi:elvis::elvis::elvis:

Niania kolor super,jaka jest jego nazwa?W ogóle super wyglądasz w błogosławionym stanie i mam wrażenie,że piękniejesz jeszcze bardziej,a ten ciemniejszy kolor włosków,jak najbardziej do Ciebie pasuje;-):-D:-)

Joasiu Dużo zdrówka dla Tatusia:elvis::elvis::elvis:

AniuG życze szybkiej przeprowadzki:tak: i podziwiam cię za szybki powrót do pracy:sorry::elvis::elvis:

Elen dobry humor to podstawa,tak trzymaj:-):happy::happy:

E-mamo czekam na relację fotkową,życzę miłego spędzenia czasu i oby tęściowa zatraciła się w czasie

Klauduś widzę,że i Ciebie coś dopadło,szybkiego powrotu do zdrowia:elvis::elvis::elvis:

Lila za chwilkę mała Hania,będzie ładnie spała,a takie nieprzespane noce bedą odległym wspomnieniem,musisz wczuć się w potrzeby malutkiej i na pewno będzie lepiej:happy::elvis::elvis:
a jak patrzyłam na Milenkę w galeryjce,to kochana ona cały Karlos,ciekawe do kogo Hania będzie podobna:laugh2:

Gazelko trzymam kciuki i za Twoje przespane nocki,chociaz wiem z doświadczenia,że można długo się meczyć i dawac radę,ale życzę wam oby Jagódka szybciutko zrozumiała,jak to jest fajnie pospać sobie w nocy:happy::elvis::elvis:

Olivia ale masz fajnie kobietko,dzisiaj ten bar,jutro inny.........niestety matki kurodomowiące mogą,tylko pozazdrościć( w dobrym tego słowa znaczeniu);-):rolleyes2::rolleyes: a i jestem w kawałkach,zbieram się do k..y:eek:

no to popisałam sobie,a ze jestem "nie ten tego" to mogło byc banalnie .......... musicie mi wybaczyć:sorry::oo::yes:
 
Niania nie stresuj sie na zapas :-p

ale ja mam juz w nocy nerwa w zenicie :-(
nie jestem tak cierpliwa jak z Mili,ktora byla aniolem do Hani wiec bez porownania ..

nawet Karol dzis ofukal w nocy nasza spiewaczke,bo nie mogl spac przez nią
Hania nie kwili...ona wali z grubej rury...az nas zadziwia ze takie male a taką potege w gardle ma :szok::eek::sorry:

wiecie..w dzien zajmowanie sie domem,Mili,w miedzy czasie Hania,to czlowiek ma juz dosc pod wieczor...a tu w nocy baterii naladowac nie mozna bo ... :confused2:

no i sie łapie w takich nocach na dziwnych myslach :sorry::-:)zawstydzona/y:

ale...przetrwam :confused2:

Lilka, współczuję i łączę się w bólu. Ciężkie to jest. Ale Hania nawet nie ma dwóch tygodni. Ja tez na początku mialam wrażenie, że Gucia w dzien spi bez problemow, a w nocy cyrki odstawia. Na szczęście powolutku zaczyna łapać jaki jest porządek w naturze ;-) U nas w drugim miesiącu wciąż daleko do ideału, ale już częściej zdarzają się nocki takie "w miarę" :happy: Musisz być dzielna i przetrwać trudne chwile. Czas płynie, a przy dziecku cierpliwość to podstawa.

A masz gdzie wypchnąć Milenę w ciągu dnia? Tak żeby ktoś z Nią wyszedl na spacer, a Ty byś odespała z Hania?
 
reklama
A ja ni z gruchy ni z pietruchy pochwale sie ze mam juz 21 zabka na koncie;-)
Piotrusiowi wybil sie wlasnie pierwszy zabek - dolna prawa jedyneczka - jestem dumna - znow:-);-)

Elen - humorek dopisuje (mniej lub bardziej)- oby tak dalej;-):-)


Oczywiście zazdrościmy :tak:;-):-) Teraz Aniu będziecie obiektami naszej niezmiennej zazdrości. 5 miechów do przodu, ech....

Aniu, sliczne zdjęcia macie w galeryjce. Klimaty rewelacyjne. Strasznie podoba mi się Twoje z Jasiem w restauracji i to, na którym Jasiu gania gołębie. I jeszcze takie na mostku z Jasiem, a Ty w tle z wózeczkiem. A poza tym strasznie podoba mi się Twoja rodzinka, gdy siedzicie we czworo. Taki w Was spokój i niewymuszone zadowolenie. Swoboda i pewność siebie. Oczywiście na zdjęciach wiadomo - wszyscy sa ustawieni i uśmiechnięci, ale pewnych rzeczy nie da się udawać. Jesteście wspaniałą rodziną :-)

U nas dla kontrastu ... wszystko w biegu, ręce latają, z niczym się nie wyrabiam. Ale już niedługo mam nadzieję, że to się zmieni :rofl2:

a tu zdjęcia:

Gucia i paczka
 
Do góry