reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a co do kawy, to ja wczoraj pierwszy raz pilam kawe z KFC wczoraj. popelnilam to o 5 popoludniu i do drugiej spac nie moglam! a potem to juz polecialo do 5rano:-p
zdziwilo mnie to bo ja spokojnie zwykle pije sobie jakies esspresso o tej porze potem nie ma problemu. nie wiem co do tej kawy wrzucili:nerd:
 
reklama
"
to sie ciesz kochana, ze on nie musi byc juziowy :-) bo u nas od piątku obowiązkowo wszytsko RÓŻOWE i nie wiem kiedy zażąda malowania w pokoju (obecnie jest żółto) i wymiany całej garderoby :sorry:

kurcze, sekrestarka zakupiła super koszmarnie niesmaczna kawę i chyba ide na odwyk:sorry: bleeee :-)

Emamo - garderoba skompletowana?
Joasiu - z nogami już lepiej?
Nenius - jak gardło???
Aniu G - witaj, witaj :-):-):-)

u nas różowy to "rówule":szok::sorry::sorry:

Taaaaaaaa kupiłam wczoraj wszystko co trzeba, dzięki za wskazówki babki:laugh2::tak::tak:

W ogóle to czesć laski z zamglonego masakrycznie Trójmiasta:confused2:
Nie wiem gdzie to słonce niby ma być, może pod tą gęstą mgłą gdzieś tam hen daleko?

Aniu.G
- podziwiam za tak szybki powrót do pracy! Trzymam kciuki za szybkie dokończenie remontu w domu i za udana przeprowadzkę! No i dużo zdrówka dla chłopaków :elvis:

Olivia
- ale nam robisz smaka i na imprezy do białego rana, i na drinki. Pamiętaj, że tu oprócz aktywnych zawodowo mam są jeszcze kury domowe uwiązane za jedną nogę na grzędzie.:rofl2::-p

Joasiu te ubiegłoroczne pierniczki to jakieś były hmmm pływające? Pamiętasz? Najpierw były twarde jak kamień a później zrobiły się takie rzadkie jak galareta? Albo tylko mi takie wyszły? A swoją drogą to 2 lata pod rząd razem piekłyśmy:tak:. Trzeba w tym roku podtrzymać tradycję:zawstydzona/y:;-);-):tak::tak::tak::tak: KONIECZNIE!
Zdrówka dla Taty!!!!!!

Ja zrobiłam wczoraj zakupy w Empiku i mam 3 nowe książki:laugh2:
Uwielbiam tooooooo:-)


NiaNia- dzięki za namiary na Kerastase, na pewno skorzystam:tak:, tym bardziej, że koszt ampułki u fryca to 60 zł a ampułka kosztuje na allegro mniej niż 20 zł:szok::szok::szok: zdziercy:baffled:


co jeszcze ??:sorry::rolleyes2:
 
dzieki za propozycje Joasia ale moja mama juz przygotowala liste a ja mam to piec:eek:. biszkopt juz za mna, piernik zaczyna juz pekac na wierzchu i zapach rozprzestrzeniac po domu. teraz ten Sneakers czeka grzecznie na wyrobienie:baffled:
podoba mi sie jak ktos wymysla jakies nowe rzeczy na imprezy a nie do okola bigos, schabowy, szarlotka. taki jogurcik np swietny pomysl!!! ale moja mama to z takich co improwizowac nie potrafi niestety i chba sie boi troszke fantazji w to gotowanie wlozyc. trzyma sie tej starej metody zawsze. a ja bym zamiast schabowego dala krokiety, albo jakas zapiekanke albo szaszlyki z cudami roznymi dziwnymi albo...

Joasia pozdrow tate i duzo zdrowia dla niego!!:tak:

oj, my tzn. ja i Sławek tez lubimy wszelkie nowości. A moja mama tylko tradycyjnie lubi - z ciast to najlepiej szarlotka i sernik, ale takie koniecznie bez żadnych "udziwnień"
 
"

u nas różowy to "rówule":szok::sorry::sorry:


NiaNia- dzięki za namiary na Kerastase, na pewno skorzystam:tak:, tym bardziej, że koszt ampułki u fryca to 60 zł a ampułka kosztuje na allegro mniej niż 20 zł:szok::szok::szok: zdziercy:baffled:


co jeszcze ??:sorry::rolleyes2:

Szczam z "rówule" :-D:-D:-D:-D:-D

Taaa z Kersatase taka akcja :tak::tak::tak:

Jak to co pisz co kupiłaś :-p I zdjęcia i zdjęcia :-p:-p:-p
 
Słońce w Gdańsku wygląda tak:baffled::crazy::baffled::crazy:
 

Załączniki

  • slonce.JPG
    slonce.JPG
    31,7 KB · Wyświetleń: 20
w Pruszkowie podobnie :tak:

A właśnie, ja jutro jadę do Gdańska obejrzeć zakład produkujący świetliki - moze coś Ci mówi firma Mercor? Mój szef ma tam spotkanie, a ja tak na dokładkę. Czeka mnie pewnie z 10 moze 11 godzin w samochodzie...

niestety nie znam;-) ale różnych firm Ci u nas pod dostatkiem;-):tak:
Z Warszawy do Gdańska to jakieś 4 godziny w 1 stronę, teraz nie ma już przebudów więc jedzie się przyjemnie.
 
reklama
Do góry