reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Jeszcze co sie tyczy plci dziecka - ciekawe jest to ze jak kobiecie zalezy na konkretnej plci to jest to raczej dziewczynka, a u faceta chyba odwrotnie (w sumie znam takich co tylko dziewczynki by chcieli - juz sama nie wiem:sorry2::cool2::-))
 
reklama
Az się wzruszyłam ... Gazelka trzymaj się dzielnie!! Takjak mówiłysmy - DAM RADĘ, DAM RADĘ :-p:-p:-p:-) podstawa to organizacja :tak::tak::tak:


Jeszcze:
Nianiu gratuluję drugiej fasolki i trzymam kciukasy za zaakceptowanie pewnych faktów;-)to tylko żart -tak naprawdę to wiesz sama, że pokochasz tą malą istotkę taką milością jak Maxa
a będziesz rodzila tam gdzie Gazelka?


Tofinku dzieki kochana :-) Mamy z Gazelka tego samego lekarza, ale ja chyba bede rodzić gdzie inedziej. Myslę, ze na Inflanckiej, tam gdzie pracuje nasz kochany Pan Doktor :tak:

Ale po moim porodzie numer 1 ciśnie mi się odpowiedź " urodzę tam gdzie bedą podawali znieczulenie zewnętzroponowe :sorry2::-p:cool2:"

Tofinek napisz co u Ciebie ?
 
My się odsmoczkowalyśmy-przez pierwsze dni bylam wściekla na siebie że w ogóle dawalam Tosi kiedykolwiek smoka. teraz jest już w miarę ok tylko zasypiamy z kolei przy zapalonej lampce. i Tosia przeslala mówić że idzie spać tylko odpoczywać bo mówi, że ona przecież bez smoka nie zaśnie. A "dydolka":-D oddalyśmy mamusi malych myszek z piwnicy:cool:
Tosia wygląda teraz tak:
 

Załączniki

  • DSCN4448.JPG
    DSCN4448.JPG
    184 KB · Wyświetleń: 22
Cos wam powiem w temacie płci. MOja instruktorka od ćwiczeń - sama jest w ciązy. Ma juz chłopca i teraz tez chciała drugiego chłopca :szok::szok::szok:czujecie akcję?
Uzywała nawet testów owulacyjnych i jest co ? DZIEWCZYNKA :blink:

Zszokowałam się wczoraj kiedy to usłyszałam, bo wydawało mi się, ze zrobienie chłopca jest banalnie proste:nerd: a tu dupa :sorry2:

A moja instruktora to ta Kasia (kojarzycie?)

ksempolska.jpg
 
reklama
Do góry