reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy


Niania E_mama co prawda nie mieszka w Stolicy ale ma taką wypasioną szafe wnękową ,że wydaje mi sie iz powinna Ci w tej sprawie super doradzić :tak:
ale to chyba na boba co???

Elf, a co ty mi taką reklamę robisz od rana??:-p:-p:-p:-D:laugh2::laugh2::laugh2:

Dzieki za cynk:-p Edytka zrobisz to dla mnie i pokazesz zdjęcia :-p:sorry2: I powiesz kto i za ile ?
proszę :cool2:

Nianiu, szafa to sprawa bardzo indywidualna, wiadomo:-p. Garderoba będzie musiała mieć inne parametry a szafa do pokoju dziecięcego inne. Ja zaprojektowałam sobie szafę sama, wg swoich potrzeb a wykonanie powierzyłam firmie Centrum Drzwi Przesuwanych z Gdańska.
http://www.cedepe.com.pl/
Zdecydowałam się przepłacić dlatego, że szafa jest ogromna, zależało mi na posiadaniu rachunku za montaż i na gwarancji. Firma, z której skorzystałam ma ceny porównywalne z Komandorem, ale zdecydowanie większy wybór materiałów.
Póki co jestem mega zadowolona:laugh2: Na realizację projektu czekałam 2 tygodnie a montaż trwał 1 dzień. Więc było szybko, czysto i dokładnie.:-D
Szafę wnękową w przedpokoju robił nam tzw. "fachowiec" i w sumie też jest ok:-D

Kurde chce czerwony
napiszcie czerwony plisssssssssssssss :-p:baffled:

Brązowy :-p:-p:-p:-p:-D

u mnie za oknem w cieniu 36 stopni :szok::szok: kto da więcej????:cool2::cool2:

Nie wiem ile, ale pot mi ścieka po d....:sorry::-D
 
reklama
Kurde nie jest dobrze :shocked2: Elfik się nie odzywa , pewnie pojechała do sklepu po farbę...:cool2: Nie jest dobrze. Nie doczytała naszych odpowiedzi i kupi czerwony :shocked2: Co wtedy ?:cool2::sorry2:
 
Jak po wiśniówce ?:-p


Hejoo druga :cool2:
Własnie zjadłam
pęczek rzodkiewek + dwa pomidory
dwie bułki kajzerki posmarowane grubo masłem ekstra :cool:


Ale wiecie co ogórków mi się nie chce:-)wiec chyba jednak bedzie Gabrysia :sorry2:


Kto pobije mój rekord ? potrafię zjesc np. w kilka minut cały pojemniczek malin ?:cool:

la la la la ....mozemy się ścigac jesli chesz :tak::tak::tak: tylko musimy się spotkac......w koncu :tak::-) la la la la



ale mam dobry humor....bo wyszłam z pracy ......tra la la la i nie będzię mnie tam do jutra rana ....la la la la
 
Muszę się zgodzić z Nianią :sorry2:Może i elfowi ładnie w czerwonym, ale w brązie również, a kolorek ten faktycznie doda jej urodzie 'lekkości'. Czerwień jest trochę ciężkawa, jak dla młodej laski, chyba że bedzie to tylko wpadający w ten kolor odcień włosów :happy:

poniekad sie zgadzam z kolezankami

tyle ze nie w stylu ''to nie na czasie''
tylko ja lubie jak farbowane włosy wygladaja naturalnie...jakby był to prawdziwy kolor wlosow:tak:

wszelkie burgundy,wisnie,czerwienie.....to widac ze jest wlos farbowany...

to moje zdanie :-p;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko: Czy ktoraś z was używa już takiego fotelika samochodowego dla starszych dzieci? Wiecie, takie samo siodełko po pupę. My ciągle przepinamy Maćkowy fotelik z samochodu do samochodu i już mnie szlag trafia, bo jak Ł. mi nie przepnie zanim pojedzie do pracy to jestem uziemiona. No i myślimy, coby kupić drugi już taki dorosły, tylko nie wiem, czy Maciek nie jest jeszcze za mały.

hejoooo :-)
My jakiś czas temu kupiliśmy fotelik coneco ( to już nasz 3) i w nim jest opcja demontażu oparcia i uzyskania siedziska dla starszych dzieci
Taki fotelik mamy (kolor niebieski :-p)
FOT CONECO COMET LUX 9-36kg wys.0zł+10xGRATIS !!! (225260656) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry