reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Oliviaa pamiętamy o Tobie, pamiętamy :tak::-D:rofl2: i życzymy zdrówka :elvis::elvis::elvis::elvis:
dziekuje:-) milo sie zrobilo:tak:

czesc Olivia
super podsumowanie
takie szybkie :-D
tyle zem przeczytala tylko. cos czuje ze dzis bedzie podobne podsumowanie;-)

Jak zdrówko chorowitku?
w zasadzie to ok. oprocz tego kaszlu i tego "mojego" glosu. juz nawet nie pamietam jak kiedys brzmialam:-D
Cześć :)
Olivia - jak ręka? Nie smutkuj, że nie pamiętamy. My mamy dzieci, rodziny na głowach :-p Lepiej podeslij nam jakieś zdjęcia fajnych chłopaków :rofl2:
wywine sie twoja wymowka:-p nie mam kabla ze soba od aparatu!:-( a zdjec przystojniakow to mam cale mnostwo!:tak::tak::tak:
reka w zasadzie tez juz ok, czasem boli jak za bardzo nia pomacham;-)
 
wiecie co jest najfajniejsze w tym forum?
mozna w ciagu zaledwie 10 minut dowiedziec sie wielu pozytecznych rzeczy zarówno na temat dbania o ciało jak i na temat robienia kupy :tak::-D:-D:-D
coz za trafiona mysl:-D:-D:-D
to ja dorzuce swoje pytanie abstrakcyjne. czy ktoras jest online i ma slownik ang pod reka? i moze mi sprawdzic co znaczy slowo "aperture"? to jest z dziedziny fotografii ale ni cholery nie moge tego sobie na polski przelozyc!:dry:
 
JAKI KOLOR LASKI MAM ZROBIĆ NA GŁOWIE ??

BLOND / CZARNE / CZEKOLADA/ RUDY/ KARMEL ???
ja bym powiedziala(kiedys juz powiedzialam) ciemny braz-gorzka czekolada!!!!:tak:



Zapisałam się do fryzjera :szok::szok::szok::szok: (Joasia :cool2:)
Na 7 września, piatek godz. 18.20 :szok::sorry2:

Dodam tylko ze to zupełnie nowy fryzjer. Zdradzam czajkę :cool2:
a zdradz z kim zdradzasz?;-):-p

Coś tak czuje, ze wiekszosc powie czekolada.
Mój M tez woli ciemnie :baffled:
to moze warto meza sluchac (od czasu do czasu oczywiscie;-))


Wyniki powtórnego badania były już o niebo lepsze. Więc odetchnęliśmy.
wow! ale ulga ze jednak ok:tak:
 
coz za trafiona mysl:-D:-D:-D
to ja dorzuce swoje pytanie abstrakcyjne. czy ktoras jest online i ma slownik ang pod reka? i moze mi sprawdzic co znaczy slowo "aperture"? to jest z dziedziny fotografii ale ni cholery nie moge tego sobie na polski przelozyc!:dry:

aperture
n.
1. techn. otwór, szczelina; ~ die matryca przelotowa (do wyciskania współbieżnego).
2. opt. apertura; fot. średnica rozwarcia przysłony.
3. wojsk. szczerbina (na celowniku).
 
dziewczyny, zrobił się ze mnie słonik :-:)zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y::-( Przy Macku w ciąży się tak nie zataczałam :no:

ide dalej kąpać Maciejaska
 
Jeju dziewczyny czyli generalnei wszyscy mówią, ze czekolada :crazy: Praktycznie Wy wszytskie z łosiem na końcu. Nawet chyba moja mama mowi, ze czekolada ładniejsza, bo włosy wygladają na zdrowe i lsniace... hmmm
Kurde moze zapisze się jakoś szybciej, zeby się rozmyślic ?:confused:

To co mam robić czekoladę ?:sorry2::eek:
masz robic czekolade!:tak:

slicznie!!!!!:tak::tak::-)
 
reklama
aperture
n.
1. techn. otwór, szczelina; ~ die matryca przelotowa (do wyciskania współbieżnego).
2. opt. apertura; fot. średnica rozwarcia przysłony.
3. wojsk. szczerbina (na celowniku).
jestes wielka!!!!!!! uuups. moze po angielsku bo kobieta w ciazy chyba by nie chciala uslyszec ze jest wielka;-) Gazelka! you are great!!!!:-)
 
Do góry