reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Kurde Komandor ma strasznie drogie szafy :szok: Najgorsze, ze wszytscy inni, nawet małe firemki maja jezscze drożej :no::szok::dry:
Musze zamówić dziciom szafy, i to ja najszybciej, zebym miała gdzie wić gniazko :cool2:

Gazela albo laski z Warszawy czy okolic, gdzie zamówić fajne szafy wnekowe ?
 
reklama
Kurde Komandor ma strasznie drogie szafy :szok: Najgorsze, ze wszytscy inni, nawet małe firemki maja jezscze drożej :no::szok::dry:
Musze zamówić dziciom szafy, i to ja najszybciej, zebym miała gdzie wić gniazko :cool2:

Gazela albo laski z Warszawy czy okolic, gdzie zamówić fajne szafy wnekowe ?

a bo ja wiem? chyba że.........nam robił znajomy meble do garderoby, kuchni + różne szafki, wszystko na wymiar. Ładnie zrobił :tak: On chyba ze Mszczonowa jest. Jak jesteś zainteresowana to mogę załatwić jakiś namiar :tak:
 
Dobra :cool:
jeszcze szybko kawa
i jeszcze raz Pan James Blunt mi zaspiewa i spadam na miacho
Kupuje farbe do włosów coby do okularów kolor głowy dopasowac :cool:
ma być szykowny brąz czy magnetyczna czerwień ?
 
Kurde Komandor ma strasznie drogie szafy :szok: Najgorsze, ze wszytscy inni, nawet małe firemki maja jezscze drożej :no::szok::dry:
Musze zamówić dziciom szafy, i to ja najszybciej, zebym miała gdzie wić gniazko :cool2:

Gazela albo laski z Warszawy czy okolic, gdzie zamówić fajne szafy wnekowe ?
Niania E_mama co prawda nie mieszka w Stolicy ale ma taką wypasioną szafe wnękową ,że wydaje mi sie iz powinna Ci w tej sprawie super doradzić :tak:
ale to chyba na boba co???
 
a bo ja wiem? chyba że.........nam robił znajomy meble do garderoby, kuchni + różne szafki, wszystko na wymiar. Ładnie zrobił :tak: On chyba ze Mszczonowa jest. Jak jesteś zainteresowana to mogę załatwić jakiś namiar :tak:

Pewnwniem, ze tak. Poproszę o namiar.

Dobra :cool:
jeszcze szybko kawa
i jeszcze raz Pan James Blunt mi zaspiewa i spadam na miacho
Kupuje farbe do włosów coby do okularów kolor głowy dopasowac :cool:
ma być szykowny brąz czy magnetyczna czerwień ?
szykowny brąz
Niania E_mama co prawda nie mieszka w Stolicy ale ma taką wypasioną szafe wnękową ,że wydaje mi sie iz powinna Ci w tej sprawie super doradzić :tak:
ale to chyba na boba co???

Dzieki za cynk:-p Edytka zrobisz to dla mnie i pokazesz zdjęcia :-p:sorry2: I powiesz kto i za ile ?
proszę :cool2:
 
Elf, szykowny brąz! :tak::tak::tak:
Nianiulec, nie wiem czemu, jak myślę o Tobie, to jakoś mi się taki obraz Ciebie z dwoma chłopcami ukazuje :sorry2:
 
reklama
Do góry