reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dla mnie ewidentnie czerwony... Ty masz taki typ urody jak moja Mama i wg mnie z brązami niekoniecznie on gra. Ale czerwienie ok :tak:

Tyle, że ja ostatnio z kolorami nie teges - mam problemy z właściwymi decyzjami :-p

:-):-):-)

Nie chciałabym się nikomu narazić ale ...teraz nie nosi sie czerwieni
Nosi sie naturalne kolory na głowie.
Nie jestem moze jakimś specem, ale ja stawiam na jakiś piekny brąz Elfik :-p:cool2::cool2:

I nie gniewaj się proszę...

PS. czerwone włosy nosi sie ja się jest juz w sile wieku bo postarzająJezu przeparszam, ale bed emiec przeje...bane:sorry2:
 
No może czerwone są passe, ale ja nigdy nie patrzę na modę, tylko na to co pasuje do urody ;-) A poza tym Elfik chce mieć włosy w kolorze oprawek, tak? :sorry2:
 
Muszę się zgodzić z Nianią :sorry2:Może i elfowi ładnie w czerwonym, ale w brązie również, a kolorek ten faktycznie doda jej urodzie 'lekkości'. Czerwień jest trochę ciężkawa, jak dla młodej laski, chyba że bedzie to tylko wpadający w ten kolor odcień włosów :happy:
 
reklama
Do góry