reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

:tak: :tak: Babeczki warto wybrac się do h&m, :tak: :tak: :tak:
prawie wszystkie dziecięce ciuszki przecenione są o 50%.
Byliśmy dziś tam na zakupach i kilka fajnych (w okazyjnej cenie) ciuszków kupiliśmy Darii, nawet ja sobie kupiłam piżamę na stoisku dziecięcym :tak: :tak: :cool2: :elvis: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
reklama
CZesc Wam!
na wstępie witam nową koleżankę.Oczywiscie ze przyjmujemy na pokład :)
tylko się nie zniechęcaj bo my się tu juz troche znamy, ale wiem z doświadczenia ze szybko mozna się wdrożyc
 
Tak wiem:-D , ale nie miałam odwagi, ale jak zobaczyłam jak u Was fajnie, to też tak chcę....:laugh2: . Mieszkamy sobie we troje w Łomży od 4 latek. Tu poznałam mojego męża i tu urodziła się nasza niunia. Ja nie pochodzę stąd. 200 km dalej zostawiłam rodzinkę i znajomych.
A moja Oliwka to żywe srebro, jest zdrowa, urodziła się 30 lipca 2005 r., jest oczkiem w głowie całej rodziny:-) :-) :-) . Co dzień zaskakuje nas nowymi umiejętnościami, wszędzie wchodzi, naśladuje nas we wszystkim, jak jemy, jak mówimy, co robimy... Fajny okres w jej i w naszym życiu... :tak: :tak: :tak:

Niesiu- aby byc pełnoprawną lipcóweczką musisz przynajmniej dwa posty dziennie napisac-to jest minimum, ale im więcej tym lepiej :tak: :tak: :tak: :tak: :-) :elvis: :elvis: :elvis:
 
dobra zostalo mi jeszcze prae stron do nadrobienia ale ...z tego juz wiem to to ze mniejeszcze pamietacie ;-) :elvis: fanie haha bo juz sie balam ze przy tym moim ostatnim pechu i Wy o mnie zapomnicie :-p

wiem tez ze TUsia sika do wanny :cool2:
i ze Niania szuka masci...NIaniu moze i ja bede mogla pomoc...duzy siedzi jeszcze w us wiec moze tam sprawdzic?
no i wiem o mojej :cool2: :elvis: Kochanej Klaudi ze jest spotkanie hahaha zaraz ide doczytac o wszystkim :tak:

i dziekuje tez ze wszystkie elwiski i w ogole jest mi strasznie milo cmok cmok i raz jeszcze cmok!!!!!

i Martusiu dzieki za podpowiedz :elvis: ja oczywiscie mam dla maluchow ubezpieczenie z us ale oni sie nie spiesza jak narazie i nie wiem czy nie bede msiala wyskoczyc z kasy by zaplacic za ten pobyt w szpitalu i moze potem oni mi zwroca jak narazie czekam na wiesci no i jak tylko bede w poznaiu to zarejestruje sie tak na wszelki wypadek
 
:no: :no: coś dawno nie było elen dir???????????????????????????????????
koleżanka chciała się zakolegowac i nas olała :no: :no: :no: :no:
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(


nu nu nu elen dir nu nu nu :no: :no: :no: :no: :no: :no:
 
reklama
no doczytalam :cool2:

Ysiu i Agatonik jak fajnie ze sie odzywacie!!!!!! :elvis: :elvis: :elvis:

Dasario KOchana zdjecia mam i to tony ale nie mam czasu by je powklejac :-( kurcze ciagle cos ...ale obiecuje ze niebawem klapne na dupci i pokaze Wam jak teraz wygladamy hehe idealnie pewnie nie :cool2:
 
Do góry