reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Aniu ale fajnie ze sie zlapalysmy hehe ja jak zwykle wpadam jak po ogien ale Twoje towarzystwo zmusi mnie choc do paru zadn ;-) :tak: :elvis:
 
reklama
a co u nas.......taaaaa...

jutro wyprawiamy urodzinki tymulowi :tak: :tak: :cool2: :tak: az mi sie nie chce wierzyc ze juz taki duzy ... :szok:

Gaba dostaje antybiotyki i jest troszke oslabiona ale po wyjsciu ze szpitala tak sie cieszyla na widok tymcia a tymcio skakal z radosci ze jest juz gaba w domu i ciagle si epytal czyjest juz naprawiona i czy wszytko ok
potem nie odstepowal Gaby na krok i ciagle wolal gabusiu choc tu gabusiu choc tam itd hehe az mi sie cieplo na serduchu robilo

teraz sam biedaczek ma kaszel ale humoru mu nie brakuje :laugh2:
 
Dasario KOchana zdjecia mam i to tony ale nie mam czasu by je powklejac :-( kurcze ciagle cos ...ale obiecuje ze niebawem klapne na dupci i pokaze Wam jak teraz wygladamy hehe idealnie pewnie nie :cool2:


hi hi w takim razie klapnij na dupci jak najszybciej i na pewno idealnie wygladacie ( jak zawsze) :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
odbra wskocze jeszcze na watek zamkniety i spadam do kuchni :-p

ps wiecie co........juz zapomnialam jak to jest jak sie jest u mamy ;-)
 
a co u nas.......taaaaa...

jutro wyprawiamy urodzinki tymulowi :tak: :tak: :cool2: :tak: az mi sie nie chce wierzyc ze juz taki duzy ... :szok:

Gaba dostaje antybiotyki i jest troszke oslabiona ale po wyjsciu ze szpitala tak sie cieszyla na widok tymcia a tymcio skakal z radosci ze jest juz gaba w domu i ciagle si epytal czyjest juz naprawiona i czy wszytko ok
potem nie odstepowal Gaby na krok i ciagle wolal gabusiu choc tu gabusiu choc tam itd hehe az mi sie cieplo na serduchu robilo

teraz sam biedaczek ma kaszel ale humoru mu nie brakuje :laugh2:

Maniu - jak czytam Twoje posty to żałuję, że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na drugie bobo, kurcze tak chciłabym aby nasze dzieci miały taki fajny kontakt jak Wasze :tak: :tak: :tak: ,
ale u nas niestety coś ostatnio pod górkę i chyba różnica mninimum 4 lata będzie miedzy dziecmi :-( :-( :-(
 
:no: :no: coś dawno nie było elen dir???????????????????????????????????
koleżanka chciała się zakolegowac i nas olała :no: :no: :no: :no:
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(


nu nu nu elen dir nu nu nu :no: :no: :no: :no: :no: :no:
zgadam się z przedmówcą ;)

a co u nas.......taaaaa...

jutro wyprawiamy urodzinki tymulowi :tak: :tak: :cool2: :tak: az mi sie nie chce wierzyc ze juz taki duzy ... :szok:

Gaba dostaje antybiotyki i jest troszke oslabiona ale po wyjsciu ze szpitala tak sie cieszyla na widok tymcia a tymcio skakal z radosci ze jest juz gaba w domu i ciagle si epytal czyjest juz naprawiona i czy wszytko ok
potem nie odstepowal Gaby na krok i ciagle wolal gabusiu choc tu gabusiu choc tam itd hehe az mi sie cieplo na serduchu robilo

teraz sam biedaczek ma kaszel ale humoru mu nie brakuje :laugh2:
Maniu ukłon po samą ziemie za takie wychowanie dzieci... Tymus juz łąpał za serce tekstem "śpij Gaba , spij" a tera to juz przeszedł sam siebie...ale on kochany. Sto lat dla Tymcia:elvis: :elvis: :elvis:

kochane uciekam bo mąz wrócił z pracy wiec idze z nim pogadac..pa i do jutra
 
Witam późną porą. Niestety nie mam szans posiedzieć orzy kompie w dzień. Julka wyrywałaby mi klawiature. Uwielbia komputery. Karol nawet musiała dać jej do zabawy klawiaturę bo próbowała zabrać nam nasze :-).

Widze że nie tylko ja walczę z atakami złości u szkraba. Na szczęście są krótkotrwałe i szybko da się je opanować. Z reguły jest bardzo zadowolonym i uśmiechniętym dzieckiem.:-)

Dzisiaj moje słoneczko po raz pierwszy śpi w swoim pokoju. Mam nadzieję że obejdzie się bez nocnych ryków.
 
reklama
:-( :-( Babuchy-okropniuchy nikogo nie ma , więc idę spac, ale mi przykro
biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:-( :-( :-( :-( :-( (płacz):tak: :-( :-( :-( :-( :-(
 
Do góry