reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Wiecie co a ja to nie chcę drugiego dziecka. Gdybym teraz wpadła to bym się zapłakała. Czasami myślę że moje życie to jeden wielki koszmar. Dzisiaj naprzykład przeryczałam pół dnia. :-(
Jedyną moją rozrywką jest granie w Heroes V i zakupy od czasu do czasu. Całymi dniami siedzę z Julką. karol wraca z pracy późno wieczorem czasami to nawet Julki nie widzi, tylko jak śpi.
Moja Niby przyjaciółka odkąd jest Julka odwiedza mnie tylko jak coć chce i nie mam z kim pogadać. A czsami to mam wrażenie że zwariuje.:-(

Ale nie będę wam tu już smucić i idę popykać gierkę.:-)
PaPa.
 
smuc nam smuc, moja sytuacja jest bardzo podobna do Twojej i choc miewam chwilę zwątmienia to daję radę :tak: :tak: :-p :cool2: :elvis:

BB mnie trzyma przy życiu!!!!! :tak: :tak: :tak:

Tu gdzie obecnie mieszkam w sumie nikogo nie znam, ale "co nas nie zabije to nas wzmocni"
głowa do góry !! :tak: :tak: :tak: :elvis: :elvis: :elvis:
 
:-) :-) :-) Alka- wiem, że Ty to taka fanka jak ja "gotowych na wszystko", wkrótce w niedziele mają byc w polsacie :tak: :tak: :tak: :-) :-) :-) :-) ,
 
Cześc Dziewczyny .
Kiedyś w grudniu pisałam ,że będę po raz drugi mamą
:no: niestety.... poroniłam.......
i narazie maleństwa nie będzie..., ale nie tracę nadziei.
Pozdrawiam Wszystkie Lipcóweczki.
 
reklama
Do góry