reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Czesc Wszystkim!!!!!!!!!
Dawno tutaj nic nie pisalam ,niestety,ale zawsze czytalam wasze posty.
Ja juz jestem niestety 1 dzien po terminie (mialam na 7 lipca).
Mam juz serdecznie wszystkiego dosyc, a na dodatek moja polozna ze szkloy rodzenia wczoraj mi powiedziala ,ze jeszcze dlugo nie urodze,ale pocieszenie, na to wszystko moj wspanialy doktorek peowadzacy uciekl mi na urlop pocieszajac mnie na ostatnim KTG(30 czerwca)ze moga u mnie wystapic pewne kaplikacje ,ale to juz w czasie porodu(swietnie).
Zapewnial mnie rowniez ,ze do konca czerwca to ja naperwno nie donosze ,napewno wczesniej pekne bo zanik szyjki i rozwarcie na 1 cm,a ja juz po terminie i nic nie czuje ,zeby mnie bralo na rodzenie!!!!!!!
 
reklama
kurcze ja juz nie wiem co mam robic,wiem ,ze to narazie tylko 1 dzien ,ale ja sie nastawilam na rodzenie przed terminem a tu kicha.No i same wiecie jak to juz jest jak jest po terminie zaczyna ci psychika siadac.Czlowiek sie jeszcze naczyta o pszenoszonych ciazach i o skutkach i ma dosyc.
Jak czytam co Tusia napisala ,ze jej mala juz sina byla i w ostatniej chwili ja wyciagli to mam dosc ,a miala termin na 17 lipca chyba
 
Kurka - Tusia miala gestoze - wiec sie nie sugeruj bo rzeczywiscie bedziesz fiksowac. Wszedzie mozna przeczytac ze termin podstawowy +/- 2 tygodnie - wiec moze w Twoim przypadku bedzie chwila pozniej.

Mnie lekarz tez ostatnio powiedzial ze juz wszystko gotowe, ale obiecalam sobie ze sie nie bede ich opiniami w tym zakresie sugerowac - bo wole sie mile zaskoczyc niz nastawic i sie martwic.

Trzymam kciuki aby Twoje samopoczucie sie poprawilo.... i wszystko sie dobrze skonczylo :laugh:

Ciesze sie ze sie odezwalas bo rzeczywiscie dawno Cie tu u nas nie bylo
 
Dzieki Aniu za slowa otuchy!!!!
a co do opini lekarzy czeba podchodzic z dystansem bo jak sie coz wezmie na serio to potem mozna tylko schizowac jak ja.
Powodzenia wszystkim brzuchatka i oczywiscie gratulacje juz prawdziwym mama!!!!!!!!
Z tych wszystkich wypowiedzi ,ktore tu przeczytalam to wiekszosc miala ,albo bedzie miec cesarskie ciecie,chyba tylko Mania i Anita rodzily naturalnie
Uciekam narazie,jade do miasta zeby nie myslec za bardzo
aha ja juz od wczoraj to sto telefonow odebralam z pytaniem "czy juz urodzilam"tego tez mam juz dosc ,najlepiej dziewczynki jak sobie telefony wylaczycie na 2 dni przed terminem bo was ususza
pozdrawiam
ps.Fridzia to juz do szpitala poszla ????
 
Gratulacje dla Fridy i jej coreczki oraz wszystkich mam!!!!!!!!!

Kurka nie przejmuj sie. Ja mam 3 dni do terminu. Wedlug poloznej powinnam urodzic w zeszlym tygodniu przy moim samopoczuciu, a tu nic. Siedze prawie caly czas w domu, bo jestem obolala i jak pomysle, ze moge jeszcze przenosic to mam dosc psychicznie.
:( :mad:
 
Kurko dobrze że wróciłaś na forum bo ja to już sie zaczynłam o Ciebie martwić ....



Frida Gratulacje
 
reklama
Frida dzielnie się spisałaś- gatuluję i szybkiego powrotu do zdrówka :)

Fridzia zakasowała chyba dotychczasowe rodzące naturalnie czasem porodu, 6 godz- w:ow :) super, dzielna kobiałka :)

 
Do góry