reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama

Załączniki

  • IMG_6729.png
    IMG_6729.png
    81,8 KB · Wyświetleń: 55
O 18 zjadłam kolacje, trzyma mnie do teraz. Cały czas czuje ja w gardle. Odbija mi się strasznie. Do tego wzdęty brzuch. Z chęcią bym już się położyła ale dzieciaki szaleją na całego. Do tego cora dziś goraczkuje, po tygodniu bycia zdrową 🤷‍♀️🤦‍♀️
ojć to dużo zdrówka dla Młodej, zaczął się sezon chorobowy, trzeba go jakoś przetrwać :( ja też po jedzeniu mam straszne problemy, dziś np zjadłam kiełbasę z grilla i 1 oscypka i czułam się potem kilka godzin pełna w ogóle jak coś zjem i nie są to duże porcje to czuję wielki dyskomfort w brzuchu, często mam wzdęcia i też strasznie mi się odbija no i ta wspomniana przez Ciebie gula w gardle.. mam nadzieję, że to minie z końcem pierwszego trumestru bo jak tak do lipca ma być to ja nie wiem 🙈🙉
 
ojć to dużo zdrówka dla Młodej, zaczął się sezon chorobowy, trzeba go jakoś przetrwać :( ja też po jedzeniu mam straszne problemy, dziś np zjadłam kiełbasę z grilla i 1 oscypka i czułam się potem kilka godzin pełna w ogóle jak coś zjem i nie są to duże porcje to czuję wielki dyskomfort w brzuchu, często mam wzdęcia i też strasznie mi się odbija no i ta wspomniana przez Ciebie gula w gardle.. mam nadzieję, że to minie z końcem pierwszego trumestru bo jak tak do lipca ma być to ja nie wiem 🙈🙉
Do świat musi minąć bo ja nie wiem jak zjem kolacje świąteczną 🤷‍♀️ Te wszystkie rybki, salatki, pierogi same się nie zjedzą 😅🤤
Do obiadu jest super, mogę jeść choć mi się nie chce a wieczorem już głodna i nie mogę 😕 ale bym sobie zjadła kiełbaskę z grilla 🤤🤤🤤🤤 albo jakieś porządnego hamburgera z burgerowni 😁🤤
 
Do świat musi minąć bo ja nie wiem jak zjem kolacje świąteczną 🤷‍♀️ Te wszystkie rybki, salatki, pierogi same się nie zjedzą 😅🤤
Do obiadu jest super, mogę jeść choć mi się nie chce a wieczorem już głodna i nie mogę 😕 ale bym sobie zjadła kiełbaskę z grilla 🤤🤤🤤🤤 albo jakieś porządnego hamburgera z burgerowni 😁🤤
Ja akurat pomiędzy świętami a nowym rokiem wchodzę w drugi trymestr ale liczę na to że mdłości miną jeszcze przed świętami.
Od razu Was dopytam czy dobrze to liczę. 12+6 to ostatni dzień pierwszego trymestru, a drugi zaczyna się kolejnego dnia w 13+0?
 
Ja akurat pomiędzy świętami a nowym rokiem wchodzę w drugi trymestr ale liczę na to że mdłości miną jeszcze przed świętami.
Od razu Was dopytam czy dobrze to liczę. 12+6 to ostatni dzień pierwszego trymestru, a drugi zaczyna się kolejnego dnia w 13+0?
Ja się nie znam! Wszędzie pisze ze drugi trymestr zaczyna się od 14 tyg i teraz nie wiem czy od 13+1 czy musi być skończony 14 tydz. !!!!!
 
reklama
Próbuje się dodzwonić do poradni by zapisać się na badania prenatalne. W rozpoznaniu mam napisane "Nadzór nad pierwsza ciąża u kobiety w STARSZYM WIEKU" Czuje się strasznie stara 😀 jak bym z 50 miała na karku a nie 37! 😉
 
Do góry