reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
A nie miałaś może na tej wizycie wczoraj pobieranej cytologii? Ja byłam wczoraj na wizycie (też jestem 9+2) i lekarz powiedział że dobrze że mam świeżą cytologię bo pobieranie wymazu w ciąży powoduje mniejsze lub większe krwawienie i niepotrzebnie stresuje chociaż nie jest to niczym groźnym
Nie miałam USG dopochwowe po czym zrobiła przez brzuch bo stwierdziła że więcej będzie widzieć niby po USG też może być plamienie dlatego poczekam do jutra
 
Wczoraj byłam i mówiłam że jest wszystko dobrze a miałam plamienie takie kawa z mlekiem mówiła że to pewnie po odstawieniu prolutexu zaraz idę spać jutro pojadę do szpitala na razie to delikatne jest jak tylko będzie więcej to jadę
w takim razie sen i odpoczynek to też lepsze niż siedzenie do późna z czarnymi myślami i stres... trzymam.kciuki...
 
Hej, jak się dziś czujesz?
Własnej wróciłam byłam w szpitalu przypomnę mieszkam w Holandii dostałam opieprz że to nie jest nagły przypadek że powinnam dzwonić bo oni mają dużo pracy dzisiaj ale zrobili mi USG wszystko jest dobrze do póki to plamienie to jest nic niebezpiecznego dobrze że mam duphostan to wzięłam wczoraj i dzisiaj bo tu nie zalecają więc czekamy co będzie dalej na razie jest ok
 
Własnej wróciłam byłam w szpitalu przypomnę mieszkam w Holandii dostałam opieprz że to nie jest nagły przypadek że powinnam dzwonić bo oni mają dużo pracy dzisiaj ale zrobili mi USG wszystko jest dobrze do póki to plamienie to jest nic niebezpiecznego dobrze że mam duphostan to wzięłam wczoraj i dzisiaj bo tu nie zalecają więc czekamy co będzie dalej na razie jest ok
Wszyscy narzekają zawsze na polską służbę zdrowia ale jak czytam o prowadzeniu ciąży w Holandii to cieszę się że prowadzę ją tutaj
 
Wszyscy narzekają zawsze na polską służbę zdrowia ale jak czytam o prowadzeniu ciąży w Holandii to cieszę się że prowadzę ją tutaj
Są plusy i minusy im vitro w cenie ubezpieczenia leki też badania też po in vitro jak chciałam dłużej brać prolutex to przepisali jedynie oni nie podtrzymują ciąży do 12 tyg bo uważają że jak ma się zadziac coś to znaczy że ciąża była chora lub za słaba mam nadzieję że uda mi się dotrzeć to już będzie opieka już jest tak blisko
 
reklama
Są plusy i minusy im vitro w cenie ubezpieczenia leki też badania też po in vitro jak chciałam dłużej brać prolutex to przepisali jedynie oni nie podtrzymują ciąży do 12 tyg bo uważają że jak ma się zadziac coś to znaczy że ciąża była chora lub za słaba mam nadzieję że uda mi się dotrzeć to już będzie opieka już jest tak blisko
Bardzo mocno trzymam kciuki, dotrwasz, jeszcze trochę. Jesteśmy na tym samym etapie, u mnie dziś 9+3, też in vitro. Na poprzedniej wizycie okazało się, że jest krwiak. Jutro mam wizytę i nie wiem czego się spodziewać. Chcę być dobrej myśli, ale wiem, że wszystko może się zdarzyć. Ten ciągły stres i czekanie... 😔
 
Do góry