reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

@ciąża w uk hej hej :) co u Ciebie ? W piątek chyba miałaś mieć wizytę? Czy coś wiadomo ?

Ps. Jesteś dodana do grupy prywatnej już od jakiegoś czasu :)
W piątek na USG nadal było widać tylko pusty pęcherzyk... Powiększył się do 20mm ale nie ma w nim ani pęcherzyka żółtkowego ani zarodka ;( dostałam skierowanie do szpitala na wywołanie poronienia ale mogłam podjąć decyzję o wstrzymaniu się od tego. Postanowiłam poczekać do czwartku i umówiłam na ten dzień jeszcze jedno USG dla własnego spokoju, bo czytałam że ciążę bez zarodkowa można stwierdzić przy wymiarach pęcherzyka 25mm - Oczywiście w szpitalu nikt mi o tym nie wspomniał, bo ani wyniki z bety nie są zadowalające ani skan nic nie zwiastuje, ale zawsze jest ten 1% szansy, że zdarzy się cud. Prosiłam o kolejne badania z krwi na betę ale lekarka powiedziała że to bez sensu.... Dodam, że nadal nie mam ani plamienia ani bólu w podbrzuszu, piersi nadal obolałe...
Ps. Przepraszam ale jestem nowa na tym forum i nie wiem jak dołączyć do prywatnej grupy.
 
reklama
To jest troszkę za wcześniej , najwcześniej się robi 11+1 a 14+1 i raczej się robi już przez brzuch , chyba ze warunki są jakieś zle to dopochwowo ;)
A jak pójdę wcześniej (bo tak mi wyliczyła Pani ginekolog nie wiem czemu ) to mogą mnie odesłać bo za mloda ciaza? Czy zrobią tylko poprostu mniejszemu dzieciątku
 
A jak pójdę wcześniej (bo tak mi wyliczyła Pani ginekolog nie wiem czemu ) to mogą mnie odesłać bo za mloda ciaza? Czy zrobią tylko poprostu mniejszemu dzieciątku
Wiesz co zależy od lekarza , mi ustalała termin Pani przez telefon i pytala o ostatnia miesiączkę , wiesz o co chodzi, ze dzieciątko może być za małe i nie zrobią wszystkich pomiarów . Najlepiej iść tak około 12 tc :) . Ja osobiście myśle ze w 10 tc nie zrobia prenatalnych , ale to może zadzwoń i sobie to ustal z lekarzem ? :)
 
Wiesz co zależy od lekarza , mi ustalała termin Pani przez telefon i pytala o ostatnia miesiączkę , wiesz o co chodzi, ze dzieciątko może być za małe i nie zrobią wszystkich pomiarów . Najlepiej iść tak około 12 tc :) . Ja osobiście myśle ze w 10 tc nie zrobia prenatalnych , ale to może zadzwoń i sobie to ustal z lekarzem ? :)
Dzięki za radę ja w tym zielona totalnie i dopiero jak wróciłam do domu zaczęłam myśleć czy lekarce się coś nie pomyliło i nie podała mi źle i tak chyba tydzien jej się pomylił
 
No pięknie. Cora wstała opuchnięta na szyi z jednej strony. Węzły miała już wczoraj trochę powiększone ale dziś to kosmos jakiś. A lekarz dopiero o 17. 🤷‍♀️tydzień była w szkole, i znowu jej nie będzie że dwa bo wyczytałam że tyle leczy się węzły chłonne!!!
 
Dzień dobry. Niesmiało się witam 🤗 Wg ostatniej miesiączki jutro będzie tydzień 6+0 i pierwsza wizyta u ginekologa. Termin wg aplikacji 31 lipca. Pierwsza ciąża, nieplanowana. Mam 33 lata. Prócz bolu piersi i braku miesiaczki kompletnie zadnych objawow ciazy, co mnie nie cieszy, a niepokoi. Proszę o cieple mysli jutro o godzinie 19 😃
 
Dzień dobry. Niesmiało się witam 🤗 Wg ostatniej miesiączki jutro będzie tydzień 6+0 i pierwsza wizyta u ginekologa. Termin wg aplikacji 31 lipca. Pierwsza ciąża, nieplanowana. Mam 33 lata. Prócz bolu piersi i braku miesiaczki kompletnie zadnych objawow ciazy, co mnie nie cieszy, a niepokoi. Proszę o cieple mysli jutro o godzinie 19 😃
Hej. Gratulacje, dużo przed tobą rozchwianych uczuć i myśli ale to wszystko jest ok, trochę zazdroszcze pierwszej ciazy😉 wszystko nowe! Brak objawów o niczym złym nie świadczy, ja mam tylko gule w gardle wieczorami i taka wzdęta i zmeczona chodze. Cycki nie bolą, nie są nabrzmiałe, sutki trochę wkurzają. Ale rozumiem bo sama do pierwszej wizyty brak objawów albo ich zanik wzbudzał we mnie panikę!! Kciuki zaciśnięte, będzie dobrze.
 
reklama
Dzień dobry. Niesmiało się witam 🤗 Wg ostatniej miesiączki jutro będzie tydzień 6+0 i pierwsza wizyta u ginekologa. Termin wg aplikacji 31 lipca. Pierwsza ciąża, nieplanowana. Mam 33 lata. Prócz bolu piersi i braku miesiaczki kompletnie zadnych objawow ciazy, co mnie nie cieszy, a niepokoi. Proszę o cieple mysli jutro o godzinie 19 😃
Gratulacje! Co do objawów to masz na nie jeszcze czas i jeszcze możesz żałować że narzekałaś na ich brak 😂 Chociaż rozumiem, bo mnie na etapie 7-9tc martwił każdy dzień z mniejszymi mdłościami. Na szczęście już mam skończony 10tc i jestem coraz spokojniejsza a objawy są coraz mniejsze. Dopiero po tym jak zobaczyłam na usg dzidzie machającą do mnie rączkami i nóżkami uwierzyłam że naprawdę jestem w tej ciąży, naprawdę jest wszystko dobrze i naprawdę za już 7 miesięcy będę miała dziecko ☺️
 
Do góry